Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Muszáj megcsináltatni a...

Muszáj megcsináltatni a biopsziát a kislányomnál, akinél lisztérzékenységet diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Anélkül nem lehet diétázni?
2011. júl. 13. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem LÉ. és igen, neki meg kellett csinálnia a biopsziát, hogy lássák milyen állapotban vannak a bele, mennyire károsodtak a bélbolyhok.

Diétázni lehet tőle, csak a fent említettekre nem derül fény, ha nem csinálják meg.

(lehet, ránk is ez vár, szeptemberben megyünk vizsgálatra, hogy örökölte-e.

2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, h meglássák, mennyire mentek tönkre a bélbolyhai. Diétába meg csak akkor kezdjetek, miután megvolt a biopszia, addig ne.

Ha most elkezditek, megmásítja az eredményt.

2011. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, és uaz a végzős védőnő, aki a tegnapi lisztérzékeny kislányos anyukának (gondolom, neked) válaszolt.


Biopsziáig ne diétázzatok, majd utána, de csak ha az orvos már engedi.

2011. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mivel diagnosztizálták a lisztérzékenységet???


cöliákiás vagyok, nálam először vérvétel volt (transglutaminase), majd utána következett a biopszia.

Évekkel korábban pedig búzaliszt allergiát mutatott ki egy sima allergiavizsgálatos vérvétel.


Diétázni lehet nyugodtan, kérdés hogy muszáj e.

2011. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!