Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagosan milyen gyakran...

Átlagosan milyen gyakran pisil egy 2 éves? (kislány)

Figyelt kérdés

Kislányom úgy érzem érett a szobatisztaságra nevelés elkezdésére. Olyan 4-5 alkalommal pisil bilibe, kéreszkedik. Ha én akarom hogy ráüljön, persze nem kell pisilni. Ez megy kb 3-4 hete. Gondoltam leveszem a pelust, adtamrá bugyit és harisnyát, de fél órán belül 2x pisilt be, nem szólt. Vagy fázik (21 fok van), vagy még nem tudja visszatartani? De este fürdéstől elalvásig (kb 1 óra) száraz marad a pelus.

2 éves, 2 hónapos és 1 hetes :)


2011. febr. 18. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, az enyém hallani sem akar a bilirő:-(((

Szerintem foylamatosan kicsiket.

Amúgy 2 éves lesz 8-án.

2011. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó. Van, hogy fél óránként, van, hogy 1-2 óránként. Attól függ, mennyit , mit ivott előtte.
2011. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos fura volt neki, hogy levetted. A másik, szerintem az elején rizka az a gyerek, aki megbizhatóan szól, ha pisilni kell, ezt elvárni nem lehet a leszoktatás elején. Én ugy csináltam, hogy kérdeztem is, kell e pisilni, de ha mondta is, hogy nem, de már 1-2 órája nem pisilt, kérdés nélkül pisiltettem. Bizonyos események elött szinte kötelező jelleggel vittem, mert ebéd alatt simán bepisilt, tehát étkezések elött, séta elött, alvás elött. Igy szépen ki is alakult, hogy kb 1-2 hónap után egyértelmüen, megbizhatóan szólt.
2011. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en lanyom 2 eves 3 honapos lessz jovoheten. Mar jo par honapja szobatiszta. O reggel felkesekor, delben, delutan felkeleskor, delutan es este pisil altalaban. tehat 5-szor egy nap. Az en lanyomat nyaron kezdtem szoktatni, kint sem pisilt be, de az elejn sokkal gyakrabban kellett pisilnie, minden fel oraban szolt pisilni kell, kicsit kellemetlen is volt az az idoszak hogy az utcan ahol eppen rajott pisilni kellett..

En csak akkor vettem rola le a pelust mikor mar szolt hogy pisilni kell, nem hagytam pelus nelkul ha tudtam hogy meg meg megesik hogy bepisilne. Kb 2 hetig nem pisilt be es akkor vettem le vegleg a pelust.

2011. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nekem sem kellene levenni róla a pelust. Sokszor meg azt olvasom, hogy le kell venni.

Szerintem is szinte egyfolytában pisil, sokszor keveset.

2011. febr. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!