Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jelmezt tudnánk itthon...

Milyen jelmezt tudnánk itthon elkésziteni? Amiből rengeteg van itthon az a fonal.

Figyelt kérdés
egy nagycsoportos fiúnak és egy középsős lánynak kellenének az ötletek.
2011. febr. 21. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Fonalból én nagyon jó parókát csináltam (kis hableány). A fiú meg lehetne néger kosaras (fekete afro-paróka). Vagy spagetti.
2011. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
www.praktika.hu-n, sok otthon elkészíthető jelmezt találsz.
2011. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kinőtt mackónadrágnak a lába végét cakkosra vágod, egy szintén használaton kivüli pólót is megszaggatsz, szemhéjtussal rajzolsz rá esetleg halálfejet,csontokkal (ha te rajzolod, úgysem lesz ijesztő) ugyanazzal a szemhéjtussal rajzolsz neki borostát, és egy olcsó kis műanyag kardot a kezébe nyomsz, esetleg egy kendővel bekötöd a fejét, és ott a kalóz. Én még egy plüss papagájt is varrtam a vállára. Jól mutatott.


Ez simán lehetne a fiú jelmeze.

2011. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lánynak pedig, pl szerzel kartondobozt, szines papirból megcsinálhatod kártyalaposra.


Vagy ráadsz egy rövid "haspólót", és egy kicsi szoknyát, amire varrhatsz ékszereket (azért ne aranyat, de bizsuja általában mindenkinek van), szépen kifested, és ott a hastáncosnő.

2011. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ha pesti vagy, és úgy gondolod, eljössz hozzám, és adok neked jelmezeket, még válogathatsz is. Van bőven: királyi palást (apa mikulásjelmezéből csináltam, mikor a fiam óvodás volt), az emlitett kalóz jelmez, kis virátündér jelmez a kicsi lánynak, fekete köpeny, lehet akár vámpir jelmezhez, (eredetileg ahhoz készült) de lehet királyi is, lehet varázslós is, de össze is lehet gyorsan dobni valamit.
2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14:01, 03, 07 voltam.
2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket!sajnos vidéki vagyok.de szivesen várom a további ötleteket,valamit csak össze hozunk idehaza.
2011. febr. 21. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kalóznak szeretném a kisebbik lányt, a domináns színek a fehér, fekete és piros lesz rajta.(jó, ha csíkos valamelyik) Itthon készítünk kardot, kartonpapír, ezüstpapírral bevonva. Fehér bő ing, fekete vagy piros szoknya, csizma, fejére kendő, nagy fém nyaklánc esetleg.
2011. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na,megszületett a döntés.a leányzó virág tündér lesz.varrtunk tüllt egy szoknyájára,a pólójára virágokat készitettünk,illetve egy hajpántot is hasonlóan díszítettünk,mellé egy virágos varázspálca...nagyon jó lett,egész délután ezt készitettük.Estére a fiam is kitalálta hogy horgász lesz,ahhoz pedig minden adott.mégegyszer köszönöm az ötleteket.
2011. febr. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!