Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom másfél éves, és még...

Kislányom másfél éves, és még mindig a pépesített bébiételeken él. Megeszi a darabos dolgokat is, de nem annyit, hogy jól is lakjon belőlük. Mit tegyek, hogy minél hamarabb átálljon normál ételekre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Egyaltalan ne adjal neki pepeset. Ha tovabbra is adsz neki, akkor ne varjal csodat, nem fog leszokni rola, mert te teljesen hozzaszoktattad.

Ezentul ha sir, akkor se adjal neki, par nap alatt annyira ehes lesz, hogy megfog enni minden darabos etelt is. Ne beszelj neki a pepesrol, ugysem erti meg, miert nincs. Elfogyott, kesz.

2009. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Nem pépesítenék neki ! Én a kezébe adnám az almát , hadd rágcsálja,a kiflit,valójában mindent és nem adnék pépesített ételt . Honnan tudod , hogy nem enne annyit a darabos ételből?Okosak ám a gyerekek "ha már unom rágni az ételt anya ad pépeset" .Beszélnék neki , hogy te már nagy vagy ...(hiába picike,sok dolgot megért).Ha mi eszünk akkor mindig odaültetjük a picit is és amiből szabadott abból kapott,nem nagyon főztem nekik külön , és amint lehetett már nem pépesítettem , csak villával törtem össze,aztán persze már azt se...

Egy 3 gyerekes anya!

2009. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!