Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4éves gyerekem a közért...

A 4éves gyerekem a közért közepén nekiáll hisztizni, rohangálni, stb. Ha nem kap meg vmit, akkor elkezd ordítani, sikítozni, hangosan köhögni addig, míg már öklendezik. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos azzal,hogy nem vesszük úgymond észre,azzal semmit nem érünk el.

Egész nap le sem lehet állítani,folyton pörög,nem alszik délután.

Mégis mit csináljak?Persze óvodába nem jár,mert otthon vagyok a kistesóval és nem vették be.


2011. febr. 23. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi apukával járunk vásárolni. Elmondtam ha rossz nem jöhet be a boltba ./ Apuka is szívesen kint marad./ Legközelebb még egy próba ha rossz otthon leszámolás....nincs mesenézés,társas,vetítés.Mondjuk ha játékot kér megbeszéljük a következő alkalmat nyúl,névnap stb.

Ha élelmiszer /édesség/ általában megkapja pl.rágó,actimel,rudi ez még belefér.

2011. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi itthol mindig megbeszeljuk,hogy mi az amit veszunk neki a boltba.Jatek szoba se johet,csak tenyleg ha van valami,nevnap,szulinap,karacsony,mikulas.De a sporolt penzen azt vesz amit akar,a jatekosreszlegrol(ami a penzebe belefer).Altalaban nem viszem magammal,este 9kor is elmentem vasarolni,mikor apa,mar itthol volt.De ha vinnem kell tenyleg megbeszeltuk:csoki,chips,rudi,udito,negro,stb.Nem minden,egy vagy ket dolog.Ennek ellenere megis elofordult,hogy kiverte a hisztit,en egyszer visszaraktam a polcra amit levett errefel leverte az egesz sor csokit amit elert,azota ilyennel nem probalkozom.Megfogom a kezet megprobalom vele megbeszelni,hogy miben egyeztunk meg otthon,ha megis cirkuszol,akkor sem engedek,erosebb kezfogasssal es"nagyon merges vagyok"nezessel probalok hatni ra.Altalaban bejon.Es meg valami.Ha lehet ne menj szupermarketbe,a kicsi boltok ahol nem te szolgalod ki magad nekunk,jobban bevaltak,mert az eladok is segitenek,hogy mar sok mindent vett neked anya.Legalabbis en mar nagyon sok ilyennel talakoztam.
2011. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!