Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek is szeret otthon...

A gyereketek is szeret otthon egy szál bugyiba rohangálni?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom megértetni a 3éves lányommal,hogy vége van a nyárnak és ne vetközzön bugyira.mindennap ezen megy a vita.
2011. okt. 7. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szintén 3 éves és szeret vetkőzni.Oviba is veszi le a cipőt még az udvaron is.De itthon egy szál bugyi.Nem baj hogy oda kinn hideg van.
2011. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen:-))))
2011. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt... meg a bugyi sem kellene neki! :)
2011. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam állandóan egy szál fütyiben van és soha nem fázik.:)
2011. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. nagyfiam képes hidegvízben fürdeni, télen is egy szál rövidujjuban flangál a házban, ami nincs túlfűtve (max 20 fok), mint pl egy panellekás



ha fázik úgyis szól, nekik még jó a vérkeringésük


ezért sem öltöztetem őket agyon, ha meleg van a sapkában és kéri leveszem , meg ilyenek

2011. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ezekszerint,csak engem zavar ez..!

nyáron még nem érdekelt,de most már idegesít,hogy a hideg kövön mászkál. Ha valaki váratlanul betoppan hozzánk,biztos azt gondolja,hogy milyen rossz anya vagyok hogy ezt hagyom neki.pedig egésznap csak öltöztetem.még éjszaka is meztelenül alszik.

2011. okt. 7. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 éves kisfiam mióta szobatiszta csak egy póló meg egy zokni van rajta...hiába öltöztetem fel, az első pisilés alkalmával levetkőzik. Engem ez nem is zavarna, csak ha éppen olyanja van, kinyitja a bejárati ajtót (ami az utcára néz) és lepisili a lábtörlőt, élvezi h ő már nagyfiúsan is tud pisilni...
2011. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

az en fiam pUceran rohangal

ha hazajovunk, letepi magarol az osszes cuccot

en hagyom, nem tudok/akarok vele mit csinalni, ha hideg lesz, ugyis jo ido lesz, ebben az atmenetiben meg remelem nem fazik meg

egyebkent nem nudista, pl ha atjon a szomszed kislany, rohan feloltozni, nehogy az meglassa a kukacat :D

2011. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok, meg annyi, hogyha nagyon zavar, akkor mondom hogy esetleg ha jo lesz, felveheti a polom/zoknim. (van egy gitaros meg egy bekakiralyos polom, amik tetszenek neki). engem nem zavar, ha abban alszik.

amugy ejszaka mar rutinból takarom be felalomban :D

2011. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elég meleg lenne a lakásotok, nem lenne baj, bár ha hideg kövön járkál, akkor is felfázhat. A meztelenül alvás nyáron nem baj, amikor úgyis kánikula van, és nem fázik, ha kitakarózik. Szépen mondd el neki, hogy azért kell ilyenkor felöltözni, mert különben beteg lesz, és mehet a doktor nénihez, vagy bácsihoz.
2011. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!