Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves gyerek erős ugató...

8 éves gyerek erős ugató köhögését mivel lehet csillapítani?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hete nagyon csúnyán köhög.Ugató szerűen.Főleg éjszaka a legrosszabb,szinte abba sem tudja hagyni.Voltunk orvosnál is aki azt mondta nappal adjak neki nyákoldót.Más nem kell neki.Most nem tudom mit csináljak,mert nagyon kinlódik a köhögéssel.Nem tudom ilyenkor kamillás gőzölést lehet-e alkalmazni.Vagy ugató kohögésnél valamilyen köhögéscsillapítót?Van valakinek tapasztalata mi vált be ilyenkor?
2011. febr. 24. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy öreg doktorbácsi kezelte a fiamat ilyen betegséggel,

Sinecod gyógyszert kapott, de a legjobban a hagymatea vált be. Kicsit büdös, de citrommal, mézzel lehet ízesíteni. Egy kisebb fej hagymát vörös részével együtt kell főzni 10 percig, én félbe is vágtam. Korábban egy másik orvos hörgőtágítót adott, és azzal együtt kellett köptetőt használni. Jobbulást!

2011. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Napközbe 2X5ml Rhinathiol gyerek köptető szirupot adok neki, leszívom az orrát akárhány éves is, és estére annyi csepp fenistil cseppet kap ahány kg a gyerek.


Van akinek a lándzsás útifű szirup jön be jobban.


Ja, és alváshoz bekenem a hátát és a mellkasát légzéskönnyítő krémmel (patika).

2011. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!