Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell tenni, ha erős...

Mit kell tenni, ha erős paprikát dörzsöl a kezével a szemébe és a szájába a gyerek? Hogyan lehet gyorsítani, hogy elmúljon a fájdalom? Okozhat károsodást a szemben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
bő vizzel mossátok ki aztán hivd fel a dokit
2010. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bő vízzel kimostuk, már megnyugodott és már mosolyog is. Dokit hívjam azért szerintetek?
2010. okt. 12. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha egy telefont megér.. de nem lesz semmi baj.
2010. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz, ne aggódj :)

Legközelebb érdemes meleg vízzel kimosni, attól hamarabb múlik - de pl ha beleharapsz erős paprikába, akkor is forró vízzel (mármint jó meleg) kell öblögetni, pillanatok alatt elmúlik.

2010. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül nem hívtam dokit, mert minden rendben. Ezt ameleg vizes dolgot sajnos nem tudtam. Szegénykém, úgy sírt. De béna vagyok, majdnem teljesen hideg vizet használtam én ökör.
2010. okt. 12. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is beledörzsöltem a szemembe 4 évesen. Anyukám is meleg vízzel most ki. Szegény, most felelevenedett bennem:)
2010. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!