Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás-hasmenésnél ti mit...

Hányás-hasmenésnél ti mit adtok a gyereknek enni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Teát, pirítóst, párolt zöldséget, keserű étcsokit.
2011. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tea, ropi,főtt krumpli, répa, alma, banán.
2011. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Semmit nem akar enni, adtam neki 2 kiskanál reszelt almát.

2011. febr. 26. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha legalább azt megeszi, morzsolhatsz bele kekszet is. Ne félj, és ne erőltesd enni míg nem esik jól neki. Ilyenkor az üres gyomor a legjobb nemrég hallottam.Persze azért ajánld fel neki a hamit. Hamarosan meggyógyul, azért inni adjál neki ki ne száradjon, de azért azt se vidd túlzásba. Kortyokat gyakrabban.

Nemsoká meggyógyul !

2011. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is megbetegedtek a gyerekek. Semmit se erőltess, csak az ivást. Legjobb, ha cukros teát (pár kristály sóval) itatsz vele, nekem úgy voltak hajlandók inni, ha hűtőből hidegen kapták. Azt esett jól nekik. Az orvosunk azt tanácsolta, hogy kínálgassam őket bármivel, majd ők megmondják, hogy mit szeretnének enni. Na nekem leginkább 6 napon keresztül semmit sem ettek. Aztán szépen fokozatosan jobban lettek.
2011. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm!


Megyek banánért, azt kíván. Végre, valami...:)

2011. febr. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!