Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek érdekes,...

3 éves gyereknek érdekes, színes angol könyvet vagy weboldalt tudtok?

Figyelt kérdés
Rettentően érdekli minden ami angol. Állandóan kérdez, hogy ez hogy van, az hogy van. Elég sok mindent tud is már. Tudtok valami könyvet? Amiben mondókák vannak, vagy rövid kis versek, történetek, persze gyerek számára. Köszi előre is.
2011. okt. 30. 22:40
 1/6 anonim válasza:
Goethe: Faust
2011. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azon már túlvagyunk. :)
2011. okt. 30. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

youtubeon van rengeteg angol mondóka, mivel gyerekeknek való, nagyon egyszeru.


google elso talalat: [link]


[link] ez nekem szimpatikusabb, es kepek is vannak


googlezz ra a nurse rhymes kulcsszóra

2011. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Naaagy ,nagy nagy zöld kéz! :)) Köszönöm szépen, ezek nagyon jóók! :)
2011. okt. 31. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

eszembe jutott megvalami, (masodik vagyok), az en fiam 2.5 eves, de az aktualis kedvence a thecolor.com. nagyon egyszeru szinezo (o meg valami szinez, mondja, hogy mit szinezzuk melyik allat melyik resze milyen szinu legyen), nagyon szereti

(amugy is imad vizfestekkel festeni meg nyomdazni meg ilyenek, ez valahogy mas neki, kulonleges. ugy napi fel orat szinezunk vele eszem megall miket talal ki) (egyszemu csokiszornyet akar szinezni: es ha hiszed ha nem, van olyan szinezo is :)) kesz vagyok neha

2011. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jófej vagy, megnézzük ezt is! :))
2011. okt. 31. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!