Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok, hogy a Teletubbies jó?

Tudtátok, hogy a Teletubbies jó?

Figyelt kérdés

:)) becsapós a kérdés, ez ugyan is inkább közlés. Iszonyat előítélettel néztem bele, de a kiscsajnak nagyon tetszett (14hó) és ahogy néztük, rájöttem, hogy ha mese, akkor ez pont neki való. (amúgy így jártam a Bogyó és Babócával is, ez a két mese van, amiből néha nézünk egy részt+ a kisvakond)

Lassúak a képek, sok az ismétlés, tele van élő szereplőkkel, kisgyerekekkel, állatokkal, úgyhogy felül kell vizsgáljam magam, ennek a korosztálynak tényleg jó.


2011. márc. 3. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Angliában nyomatják is eleget.
2011. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom unottan ásítozott, majd kérte, hogy kapcsoljam el. Minden gyerek más. ;-)
2011. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen, én tudtam, már olvastam róla.

Szakemberek (pszichológusok) fejlesztették ki kifejezetten a 2 év körüli korosztály számára. A BBC-nek elég igényes műsorai vannak.

2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Annyira mégsem lehet jó, mert a magyar tv csatornákon tiltólistára tették annak idején homoszexuális tartalmak miatt...
2011. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak


ezt nem hallottam de ahhoz képest nem tudom mennyivel jobb mint a dragonball meg a gyilkolászós kergetőzös szellemes démonos szarok.


inkább homokos legyen a gyerekem de legyen boldog minthogy már gyerekkorában belerakják a tömeggyilkos ösztönt hogy aki nem szimpi azt le kell ütni mint a barackot a fáról.


első v.

2011. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen igazad van. Azokat is tiltani kéne!

Előtted válaszoló

2011. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na jó de a "homokozós" téma azért merült fel, mert a nagy lila szereplő - aki fiú - piros retikült hord...

Szóval ez azért elég hülyeség.


Ettől függetlenül nekem nem szimpi a teletubbies, nem is mutattam a fiamnak, csomó más aranyos mese van, amit szeret, és engem sem üldöz ki vele a lakásból. ;)

2011. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt szemmel nekem kicsit ellenszenvesek a figurák, de a fiamnak nagyon tetszik, és mégiscsak gyerekeknek készítették. Ha így nézzük, valóban jó.
2011. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a reakciókat!
2011. márc. 4. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam egy évesen már imádta, most két és fél éves, sajnos a Roary őrület kiütötte a nyeregből Dipsyéket, de második helyen még ott vannak:)
2011. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!