Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jövő héten kezdjük a bölcsibe...

Jövő héten kezdjük a bölcsibe a beszokatást a 2 éves kisfiammal. Még nem szobatiszta. Mit és mennyit vigyek neki a bölcsibe? ( body, ruha, pelenka)

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

első napra 1-et minden ruhaneműből, aztán úgyis megmondják hogy ők mit szoktak kérni váltóruhának.

pelus + popsitörlő+kenőcs is kelleni fog

tisztasági csomagot is szoktak bekérni(szalvéta, papírzsepi), de ezt is lemondják majd a gondinénik.

ha cumis, ne hagyjátok otthon, meg a kedvenc állatkát se

2011. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*elmondják *
2011. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott megmondják, szerintem minden intézmény mást kér.

Nálunk kértek legalább 2 teljes váltóruhát (zokni, bady, felső, nadrág,,__) kértek popsikrémet, tölrőkendőt, pelenkát, váltócipőt, lehet vinni fogmosópoharat, fésüt, kell vinni fogkefét , fogkrémet.

Kell havonta vinni papírzsepit, wc papírt és szalvétát.

minden szerdán gyüminap van, akkor gyümit kell vinni.

Ha viszek kekszet, azt is kapnak 10 óraira, különben csak gyümilét.

Nem kell nekik ágynemű, még huzat sem, nem kell előke, törölköző-ezeket nálunk kapják.

Szóval a bölcsivel egyeztess.

2011. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En a kovetkezoket szoktam kerni:

- body: 2-3 (az lesz a leghamarabb koszos

- nadrag: 1-2, ha nagyon kifolyik az "anyag", jobb azt is lecserelni, ne legyen kakiszaga a gyereknek, megha a gatyo nem is olyan

- polo: 2, ha nem tud inni meg poharbol akkor tobb, arra az esetre, ha vizes lenne, vagy ha ugy kakilna, hogy hatul, a pelus reszen felul kifolyik, akkor a polot is cserelni kell, mivel tel van, igy ha nem polo van rajta, hanem pulcsi, akkor ertelem szeruen ugyanez a felallas

- pelus, azt mi adjuk, benne van az arban, de sokat hoznak be pamperst, akkor vigyel egy csomaggal, es kerd, hogy szoljanak, mielott elfogy, ugyanez a helyzet a popsi kremmel, mi sudo-t hasznalunk, ha valaki nem szereti, hoz be sajatot

2011. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 3 hete járunk. Kérnek pelust (én napi 4-et viszek be, ált. csak 2 fogy el), popsikrém-törlő.Tisztasági csomag (havonta zsepi, szalvéta, WC papír-ha szobatiszta, folyékony szappan). Ágynemű huzat( lepedő és takaró huzat).

2 előke, 1 textil pelus( a pelus azóta is a szekrénybe van, nem tudom miért kell).Váltóruhánk 2 body, 1 nadrág, 1 pulcsi, 1 zokni van bent.

2011. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!