Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a Bajcsyban szültek,...

Akik a Bajcsyban szültek, miket kellett vinni a babának a kórházba? Pelenka, krémek, ruha?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Pelenkát,popsitörlőt,textilpelust,cumisüveget,hazahozós ruhát.Minden mást adnak.
2011. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2011. jan. 18. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
én szinte mindent vittem, biztos ami biztos. ruhát azt elvileg adnak, de ha mondjuk koszos lesz egy nap kétszer akkor nem örülnek. nekem a fiam az első napokban vért is bukott a szülés miatt így gyakran cseréltem a ruháit, meg pöttyös is lett, mondták lehet az ottani mosópor miatt, szóval jó hogy volt ruha. pelenka meg törlő kellett mert végig velem volt, aztán textil pelenka a feje alá, meg a fürdéshez. alkoholt,vattát, gézlapot,hintőport adnak, krémet vigyél. aztán jó ha van saját cumisüveg ha kellene. meg kell kissapi, kesztyű. aztán a hazamenős ruha. szóval kb ennyi. amúgy én vittem saját takarót, légzésfigyelőt, kis zenélő plüss játékot(amit terhesség alatt hallgatott), de tudom hogy én egy kicsit zizi vagyok. csak olyan jó volt, hogy már ott otthon éreztük magunkat, és a nővérkéknek is tetszett:-)
2011. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!