Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha adok neki éjjel...

Baj, ha adok neki éjjel tejitalt vagy kakaót?

Figyelt kérdés

22 hónapos a kislányom. Éjjel felébred, kér inni. Kakaót vagy tejitalt adok neki.

Ezt azért kezdtem el, mert nagyon vékony, keveset eszik és minden falatnak/kortynak örülök.

Nagy hülyeséget csinálok?


2011. márc. 5. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem.Te vagy az anyukája és az anyukák tudják a legjobban mi kell a gyermeküknek.Ha úgy érzed ez még kell neki akkor add nyugodtan.Én is az ösztöneimre hallgatok és ha kér a fiam enni,inni mindegy mikor, adok neki.
2011. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. márc. 5. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Én nem tenném. Én még vizet sem adok neki éjjel, mert rászokik, és anélkül nem alszik vissza.

de a te döntésed.

De gondolj a fogaira is: a tej rontja legjobban a fogakat!!

2011. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem adok a lányomnak inni éjszaka. Ha Te akarsz neki adni, akkor kizárólag vizet, hacsak nem mentek fogat mosni az éjjeli kakaózás és tejezés után. Tönkre fognak menni a fogai!
2011. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sokan túlpörgik.Ha kér inni adj neki.Ha tejet,akkor tejet.Ne keménykedj,mint itt sokan,hogy még vizet sem adnak.
2011. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám magától elhagyta az éjjeli teázást.Megvonni egy amugy is keveset evő vékony gyerektől a tápszert,csak azért,hogy jaj nehogy hozzászokjon az éjjelezéshez,nevetséges.A gyerek igényeit kell nézni,nem azt hogy sok idegen doki,védőnő mit javasol.Add neki nyugodtan kérdező,nem szeretem ezt a sok elromlik a foga,hozzászokik ehhez-ahhoz baromságot.
2011. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az éjjeli teázást arra értettem,hogy nemhogy hozzászokott,de ha már nem volt rá szüksége magától elhagyta,nem kell ezen parázni,hogy hozzászokik.

Azért kel fel mert éhes,ha nem lesz az aludni fog végig:)

2011. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 8. 13:29
 9/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Én inkább vizet adtam nekik (vagy cukor nélkül teát), nehogy tönkremenjenek a fogai. Gyerekkoromban én is kaptam a cukros teákat és kakaót éjjel, több tejfogam randa fekete csonk lett. A lányaimnál erre nagyon vigyázok, alig van lyukas foguk.


Ha szomjas, igyon, csak szerintem olyan italt válassz ami nem teszi tönkre a fogacskákat.

2011. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!