Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap kezdjük az ovit. A...

Holnap kezdjük az ovit. A borostyán láncot vegyem ki a nyakából vagy maradhat, mennyire fog védeni ha csak éjjel van rajta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől véd a borostyánlánc?Egyáltalán nem értem!
2011. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon veszélyes gyerekközösségben. Nem fogják szerintem megengedni az óvó nénik sem.
2011. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Para mami!:) Borostyan nyaklanc, tenyleg mire jo?

Egyebkent nalunk nics semmi szabaly nyaklanc viselesere. En azert levennem, mert beakadhat, valamelyik masiknak megtetszik megcsavarja, nem nezek oda, megfojtja. Nem tudom, nem hangzik tul biztonsagosnak.

2011. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki!!!
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd ki a nyakából!
2011. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A borostyánlánc nem a fogfájásra jó, amikor jön a foguk??!!

Amúgy vedd le, mert véletlenül megfolythatják vele!

2011. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd le!
2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemcsak fogzásra hanem nagyon jó immun erősítő is.Nem volt torokgyulladása mióta hordja előtte minden hónapban szaladtunk 39fokos lázzal.
2011. márc. 7. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én fiam soha az életében nem hordta (már majdnem 2 éves) és gond nélkül vészeltük a fogzást is és beteg is csak egyszer-kétszer volt.
2011. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!