Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis gyerekek anyukái, ti...

Bölcsis gyerekek anyukái, ti aggódtok, hogy a bölcsiben nem-e esik baja a gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal még annó aggódtam, de ő volt az egyetlen a bölcsi történetében, akit az utcáról kellett összeszedni, mert kiszökött. Miatta szerelték át a bölcsi ajtajain a kilincseket gombra.

Amúgy meg nem, bent nemigen éri őket sérülés, legalábbis én nem tapasztaltam.

2011. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisnita ***** válasza:
100%
Én most készülök bölcsibe adni. Kicsit aggódom mert elég veszélyes gyerek, itthon is nagyon kell rá figyelni, de inkább a beszoktatás végett feszengek... Nem hiszem, hogy baja lesz a bölcsiben végtére azért vannak ott a dadusok meg a dolgozók, hogy felügyeljenek a gyerekekre. Szerintem jót fog neki tenni, hogy gyerekek között lesz, tanulhatnak majd egymástól is. Inkább a betegségektől félek mert sajnos hallok olyanokat, hogy van aki náthásan is beviszi bölcsibe a gyereket. Ezt nem engedném. Most is kapja a Béres cseppet meg a C vitamint, nem beteges, de most nem jár úgymond közösségbe, nincs együtt több napi több órán át gyerekekkel. Remélem nem lesz gond. :)
2011. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Náthásan? Az még hagyján! Mi 3 hete vagyunk itthon a lányommal, mert onnan hazahozott egy hányós-hasmenéses-lázas influenzát. És ebben azért vagyok biztos, mert amikor mentem érte utolsó nap ebéd után, épp a lázát méregette a gondozónő az egyik kicsinek és csóválgatta a fejét hogy "már megint" beadták a gyereket lerobbanva most meg még lázas is.

A szülőin már érdemes lenne felvetni a kérdést, hogy "ugye ugye többi szülő senki nem készül hasonló merényletre!"

2011. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elso napokban megfordult a fejemben, hogy vajon nem-e esik baja de aztan ahogy teltek a napok rajottem, hogy nincs mitol felni. :)

Persze olyan van, hogy neha elesik, picit meguti magat dehat elesett otthon is amig mellette voltam. Komolyabb baj meg sosem erte. Azert vigyaznak a gyerkocokre.


Masodik valaszadonak uzennem, hogy nagyon sok mullik a gyerek immunrendszeren. En is nagyon feltem es tenleg sok gyerek kohog meg van akinek folyik az orra megis viszik a bolcsibe. Ennek ellenere a kisfiam sosem volt meg otthon betegseg miatt es nem kapott el az egvilagon semmit a bolcsibe pedig 1 evesen kezdte. Egyszer volt olyan, hogy penteken elkezdett folyni az orra de vasarnapra mar kutya baja nem volt. Igy szerencsere hetfon mar vihettem is. Egyszer meg belazasodott egyik este otthon (ekkor kapta a mumsz, rubella... oltast) de reggel mar semmi gond nem volt. Nem biztos, hogy sokat lesz beteg. Ugyhogy ne aggodj elore. :)

2011. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a kislányom 2 éves lesz nemsokára, jövő hónapban kezdjük a bölcsit, 3an lesznek 10 gyerekre, szóval szerintem elég jó az arány, csak azért félek, mert nagyon eleven a kislányom, néha még engem ismeglep
2011. márc. 7. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez egy tök hasznos cikk, bár kicsit ijesztő.

2011. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisnita ***** válasza:
Nagyon jó ez a cikk be is tettem a könyvjelzőkbe. Köszönjük, hogy belinkelted:)
2011. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!