Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis gyerekek anyukái,...

Bölcsis gyerekek anyukái, mennyire jellemző a lopás a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kezdi a lánykám a bölcsit, és most hallottam egy anyukától, hogy elég gyakoriak a lopások, a gyerek kabátját, ruháját elviszik más szülők. Én matricás jelet(nem bevasalhatósat) szeretnék tenni a lányom holmijaira. Várható, hogy esetleg lenyúlják a gyerekem holmiját? Tapasztalt már ilyet valaki? Köszi a válaszokat.
2011. szept. 26. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A környékünkön ilyet még nem halllottam, nálunk sincsen ilyen de a lányom magán bölcsődébe jár.


Olyan viszont már volt, hogy zoknit, bugyit ha cserélni kellett rossz zsákba dugtak a gondozó nénik,és hazahoztuk a többi sajáttal együtt,de azt vissza is adtuk,hoyg nem a miénk.

2011. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyi lemaradt hogy a környékünkön azt jelenti,hogy Gödöllő és kornyéke.
2011. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Buda,itt sem lopnak. még a pénzt is kiteszik, ha valaki elhagyja
2011. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ige a lopás nem egyenlő a cserével és a tévedéssel. én is volt már olyan, hogy nem a saját kabátjában vittem haza a kislányomat. Két egyforma kabát, gondolom leesett és így tették vissza. A zsebében lévő dolgokról vettük észre, hogy baj van. Másnap visszavittük.


Gödöllő

2011. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a véletlen cserére gondoltam, hanem a szándékos lopásról.
2011. szept. 26. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt még ilyen, de szerintem nem is lesz.

Tényleg minden ki van pakolva mindenkinek és nem lopja el senki sem.Ez attól is függ milyenek a szülők és azok akik a gyerekekért járnak.A mi csoportunk meg a belső csoport nagyon jó.Mindegyik szülő tisztességes,rendes,senkinek eszébe nem jutna lopni.

2011. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 évig járt bölcsibe a lányom és soha semmilyen lopásról nem hallottam. Sem velünk nem történt, sem a többi bölcsitársával.

Semmibe soha nem kellett belerajzolni a jelét, mindig tudták a gondozónők, melyik ruha kié a csoportban. Persze véletlen cserék voltak, de azok mindig visszakerültek a helyükre, a gazdájukhoz.

Bp. 22. kerületi bölcsi.

2011. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. éve jár közösségbe a nagyobbik fiam, de soha, semmink sem tűnt még el! (kopp-kopp-kopp)
2011. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!