Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig cumizott...

Mennyi idős koráig cumizott kisgyereked?

Figyelt kérdés

Kisfiam 27 hónapos és még mindig megy a nagy cumizás. Próbáltam elvenni tőle, eredmény, egy hét nem alvás sem neki sem nekem, úgyhogy visszaadtam. Nekem munka miatt muszáj pihenni, ő pedig ha el is aludt kínkeserves ordítás közepette, nem pihent, mert fél óra, óra alvás után kezdődött a cumika hiszti és újra tartott egy, másfél órát.

Mit tegyek?


2011. márc. 7. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkét lányom cumizik, a nagy 3,5 éves, a kicsi 1,5.

Csak alváshoz használják, ezért engem nem zavar.

Nem tudom hogy lesz vége, de gondolom érettségire nem cumival mennek... :o)

Nagyobbik lányom már mondogatja, hogy ha 4 gyertya lesz a tortáján, leteszi. Meglátjuk. Azt is megbeszéltük, ha tönkre megy, nem kap másikat, de mivel szilikonos, elég jól bírja...

2011. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 éves nagy cumizósom van,hogy meddig?! ameddig neki nem lesz ciki:)
2011. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi is csak alvásnál használjuk, amúgy engem sem zavar még,de szeptemberben napközis oviba megy és ott nem hagyják a cumit.
2011. márc. 7. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerencsére nálunk az oviban nem gond a cumi (nem rég láttam, hogy még pelust is adnak alváshoz egy gyerekre, szóval) elég toleránsak.
2011. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiam 28 hós. Az sem volt egyszerü elérnem, hogy csak alváshoz kelljen a cumija meg a párnája, mert mindkettő nála volt. Én a fokozatos elvonás híveként egyenlőre ennyit értem el, hogy csak alvásnàl kapja meg.
2011. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam majdnem 3 volt ( 33 hónapos), amikor elcserélte a télapóval a cumikat ajándékra. Kb másfél hónappal előtte telkeztük együtt mondogatni, hogy a télapó majd elviszi a kisbabáknak, és hoz helyette ajándékot. kb 2 héttel a télapó előtt betette egy papír táskába a két cimuját, és közölte, hogy sorompót kér cserébe. Én fogtam és gyorsan eltettem a táskát. 1-2 hétig keresgette, meg kérdezgette, hogy mikor jön már a télapó, de ahogy a városban megjelentek a télapók, megnyugodott, hogy hozzá is el fog jönni. Simán oda adta a táskát a télapónak, aki persze hozott helyette sorompót. Azóta sem emlegeti. Néha szokta mondani ha kisbabát lát cumizni, hogy lehet neki adta a télapó az övét is.
2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24 hónapos volt, amikor már éjszakára sem kellett. Előtte 1 hónappal pedig napközben már nem cumizott.
2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos 3 hete nincs cumi.Volt 3 db de mindig ugy kellet keresgetni öket mert ha nem kellet neki eldobálta.Jöt az alvás idö de nem találtam meg és ugy is elaludt.Majd jött az esti alvás akkor már megtaláltam a cumit,de nem adtam neki oda.Egy hétig nyügös volt rosszul aludt ,de átvészeltük.Azota mintha nem is lett volna cumija!
2011. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

22 hónapos volt a kisfiam,amikor beteg lett és elvettem tőle.

Mondtam,hogy kidobtam a kukába,megnézte,nem volt ott,mondtam,hogy azért,mert már elvitte a kukásautó a szemetet,belenyugodott,azóta eltelt 6 hónap és nem kereste:)!

Én előtte nem próbáltam elvenni,meg akartam várni vele a bölcsi kezdést,ha kereste volna,akkor sem adtam volna már vissza,ami nincs,az nincs...

2011. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!