Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz a lányom szombaton...

2 éves lesz a lányom szombaton. Mit főzzek 12főre? Asztalnál ennyien nem férünk. Valami hidegtálszerűségre gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

minifasírt

majonézes krumplisaláta

töltött tojás

franciasaláta

ilyesmiket...

2011. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy nagy adag mini fasírtot, feltűztem fogpiszkálóra egy darab sajttal és egy darab uborkával.


Csináltam franciasalátát, meg tésztasalátát, és sajttekercset edami sajtból.


Csináltam padlizsánkrémet, meg sütöttem le egy darab húst zsírban, így egy csomó kenyérkenési lehetőség volt:)


Plusz sósrúd, meg persze a torta.

2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

töltött kifli

parízert, tarját ledarálva összekeverni

a kiflit 4 felé vágni, kibelezni, megtölteni

reszelt sajt a tetejére

sütőben átsütni

2011. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2011. márc. 7. 16:34
 5/8 anonim válasza:
Én is hidegtálat ajánlom. Én a múltkor a mini fasírtot felszúrtam fogpiszkálóra rá sajt ubi aztán pedig az egészet rászúrtam egy fej káposztára.Úgy nézett ki mint egy süni.
2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, {az én lányom vasárnap lesz két éves} nálunk is hidegtál lesz sonkatekercs, kaszinótojás, fasírt, meg csirkecombot sütök. Nagyjából ennyi. Jó bulizást és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
2011. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot:-)

Nálunk 10 en voltak,és csináltam gulyáslevest.

és hidegsaláta-fasirt-rizs.TUTI BEJÖTT:-)))

2011. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az öleteket, nem tudom lesz e valami az egészből mert mindenkinek más időpont lenne jó. Annyira csalódott vagyok, az elő szülinapja is katasztrofálisan sikerült erre annyira rákészültem na mind1.
2011. márc. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!