Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kislányomnak csíp a nemisze...

Ha kislányomnak csíp a nemiszerve miután bekenem fürdés után, hova menjek vele?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyásznál voltunk, de a felírt krémtől nem lett jobb. Háziorvoshoz, vagy hova forduljak? 2 éves kislány anyukája
2011. márc. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gyermeknőgyógyászat?
2011. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már meg is van a telefonszám!
2011. márc. 7. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sehova nem mennék.Az én lányom 4 éves lesz,nálunk is volt már ilyen és magától elmúlt.Olyankor visszatértünk a Hidrophiles mosakodó kenőcshöz,Bepanthenhez és pár nap alatt elmúlt.Egyébként a Canesten krémet is használhatod neki bátran.A most 5 hós fiamnak piros popójára javasolta a drnő,popsi krémmel felváltva,vagy keverve.Jobbulást!
2011. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt most nem egészen értem, előbb kened, és aztán csíp, vagy előbb csíp és ezért kened?

Lehet, hogy a popsikrém marja ki neki a nyálkahártáyját. Én ennyi idősen már nem is kenegettem, sőt, valójában a csecsemőknek sem lenne szabad a hüvely körül kenni, mert belekenődik a hüvelybe, ahogy mocorognak a pelusba. Engem egyszer nagyon letolt emiatt a védőnő, akkor egy életre megjegyeztem.

Hidd el, a sok kencézgetés inkább árt, mint használ...

Próbáld Te is elhagyni a popsikenőcsöt, meg fogsz lepődni, hogy ugyanolyan szép marad anélkül is a gyerek bőre!

Ahogy pedig már írták, 1-2x nyugodtan bekenheted Canestennel, az orvos is ezt írná fel, ez elmulasztja, ha esetleg valami kis fertőzés van.

2011. márc. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem orvos javasolta, ne kenj a puncijára semmit.
2011. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyermekháziorvos, aztán ő továbbküld ha szükséges. Ő is tud vizelet vizsgálatot kérni.

De a gyermeknőgyógyászat is jó.

2011. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a továbbiakat is! Canestennel kenem neki 3 napja, azóta is panaszkodik a csípésre, sajnos. A mai napig hidrofillel fürdetem, nem használok mást, egy bőrgyógyász barátnőm javaslatára. Pelenkázáskor Babé vagy Neogranormon krémet használok, de megpróbálom ezeket akkor elhagyni. Ma hívtam a gyermeknőgyógyászt, de sajnos nem vették fel, holnap is próbálom. KÖszönöm még egyszer!
2011. márc. 8. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Voltatok orvosnál?Mit mondott?Jobban van a kislány?
2011. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az érdeklődést! Jobban van, a canestentől jobb lett. Orvosnál így nem voltunk, remélem marad mostmár minden így,

Köszönöm mégegyszer! :-))

2011. márc. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!