Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2009. 02.16-án született baba...

2009. 02.16-án született baba anyukája van itt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2009 02.09-én született a kisfiam szolnokon.
2011. márc. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 2009. 02.14-én született. Miért?
2011. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kiváncsi lettem volna hogy vane itt ugyanolyan korú baba, hogy vagytok, hogy fejlődtök, suly, magasság, miket tud?
2011. márc. 8. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! 2. vagyok. Mint írtam is kisfiam van. 94 cm, és 15 kg. Most kezd csicseregni, még csak szavakat mond, de már egyre többet. Nagyon okos, kreatív, érdeklődő kisfiú. Na, és persze nagyon-de nagyon zsivány, huncut kisgyerek. Bölcsis, 3. hete. Szeret járni, ma már sírás nélkül bement. Ezidáig még reggelente sírdogált, de bent már gyorsan megnyugodott. Még nem szobatiszta, de szól ha bekakált.Néha pedig mondja, hogy kaka és ráakar ülni a Wc-re vagy a bilire. De még nem produkált bele. Úgyhogy haladunk ez úton is. Egyedül most kezd enni, ha van kedve gyönyörűen eszik:-) Ha nincs, akkor etetnem kell. Kezd öltözni, vetkőzni.A vetkőzés jobban megy. De majd sikerül, ráér még mindennel.

A te csemetéd?

2011. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2009.03.26-án született. sok szót mond,megért mindent,elég hisztis néha nehezen kezelem de csak ha van közönsége,szereti a gyerekeket,szobatisztaság felé nem tendálódik de megmondj hogy hova kellett volna csomagot csinálni meg hogy van csomag azt is:-)

imád motorozni,meséket,mondókákat:Boribon sorozatot imádja,nagy gyöngyöt fűzni,mágneses dolgokat,festeni,gyurmázni,gyerekdalokat hallgatni

hosszabb ideig eljátszik egyedül

1980 g-mal és 51 cm-rel született,most 11 kg és 86-87 cm körül van,egyedül iszik pohárból,enni egyedül eszik de mindig igényli hogy én is ott legyek és gyakran etetteti magát hiába tudna egyedül is,

egyedül alszik el délután is este is már heverőn

evéssel van gond nagyon válogatós,hideg ételt szinte semmit sem eszik és nehezen lehet rávenni úgy általában az evésre

szalad ugrabugrál táncol,imád segíteni,szereti ha feladatot kap

hát kb ennyi

2011. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja utolsó: kislányom van
2011. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja és általában vidám,huncut mindent egyedül akar csinálni,öltözést vetkőzést is ha sikerül boldog ha nem ordít,nadrágot zoknit,csizmát fel tudja venni

alapjáraton tök jókat mókázunk játszunk és úgy általában mindent jó vele együtt csinálni,bocs hogy ilyen hosszú voltam

2011. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2009.02.22.-én született az én ksifiam.Nagyon sokat beszél értelmesen és olyan felnőttes dumája van,hogy eszméletlen. a kedvenc szavai,kifejezései:pl..'abszolut,nagyon durva volt,bosszantó stb stb.Imádja a könyveket,a tvben mesék még annyira nem kötik le hosszan,de a reklámok annál inkább!Egy ideje folyamatosan azt mondja,hogy 'keresem a nőt' kb 1 hónap eltelt mire rájöttem,hogy a reklámból szedte amiben az egyik pletykaújságnak ez volt az alcíme.Altatni soha nem kellett,csak lerakom és elalszik,sőt ő szól,hogy menjünk aludni.Még nem szobatiszta,ezt a nyárra tervezzük.Enni nem eszik olyan sokat és gyakran válogat.Amúgy 12 kiló és80-85 cm.Bölcsit pedig most keresünk,ami nem könnyű a férőhely miatt.Amúgy pedig abszolut társasági baba és nagyon huncut:-))
2011. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!