Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesen lehet még kapni...

5 évesen lehet még kapni kismotort, lábbal hajtósat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, létezik-e a szokványosnál nagyobb méret. esetleg linkelnétek, ha tudtok valamit? Köszi!
2011. márc. 8. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
tuti hogy nincs. 5 évesen már bicajozni szoktak nem lábbalhajtós járgánnyal járni.
2011. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom, bringázik is, de hétvégére elutazunk, oda nem tudjuk vinni a bringát sajna. Lesz velünk egy 2,5 éves aki ezerrel teper a motorral és tuti megzakkanna az enyém, hogy ő nem mehet, ezért gondoltam beszerezni gyorsan... :S Mi a legnagyobb méret?
2011. márc. 8. 08:04
 3/20 anonim ***** válasza:

Csak egy hétvége miatt venni egyet??

Ha van nagyobb méret, akkor szerintem az sem sokkal kisebb,mint a bicaj.

5 évesen már meg fogja érteni, hogy ő most nem tud teperni.

2011. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, egy hétvége miatt venni... Nem hinném, hoyg ezzel gond lenne....
2011. márc. 8. 08:12
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én biztosan nemvennék... Egy 5 éves már megérti, hogyő nm annyira kicsi, mint egy 2,5 éves... Neki márnem a motor a játékszere, hanem sokkal "komolyabb" dolgok. Neem hiszem, hogy kapható az ő méretében lábbal hajtható motor, különben. Bár én biztosan nem "babásítanám" a gyerekemet azért,mert lesz mellette egy nála sokkal kisebb...
2011. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
No igen... így kell elkényeztetni egy gyereket.
2011. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt nem a mi dolgunk megítélni, kedves válaszolók!

Szerintem egyszerűbb lenne megbeszélni a fiaddal, hogy most nem tudjátok vinni a bringát, de lesz ott egy kisfiú....(...)a kismotor babás játék.

Amúgy szerintem a mérete gyártónként változik.

Esetleg egy kicsit kölcsön is kérheti, ha megígéri, hogy visszaadja.

Tényleg nem tudjátok vinni a bringát?

2011. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem vidd el egy nagyobb áruházba ahol több motor is van, más méretűek. Akkor ott ki tudjátok próbálni melyik a neki még jó méret. Az előző válaszolóknak meg csak annyit, hogy nem kioktatást hanem tanácsot kért a kérdező. Az én nagyobbik fiam 4 éves és még mindíg imád motorozni, különösen, hogy a kis testvére most ért abba a korba, hogy eggyütt tudjanak már motorozni. A keresztfiam 7 éves koráig használta a motorját, és mégis megtanult utána biciklizni.
2011. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
[link] nekünk ilyen van,és van fiúsban is.
2011. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Van ezekből ilyen maxi méret is:

például ez:

[link]

3-6 éves kor között ajánlják.

Biztos kicsi már neki mindegyik, de ez nem szokta őket zavarni, néha egész nagy gyereket is látok vele az utcán, de ha szereti egy hétvégét jól ellesz vele, ha kicsi neki akkor is.

2011. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!