Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesen lehet még kapni...

5 évesen lehet még kapni kismotort, lábbal hajtósat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, létezik-e a szokványosnál nagyobb méret. esetleg linkelnétek, ha tudtok valamit? Köszi!
2011. márc. 8. 07:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért nem vesztek neki görkorcsolyát? Az én fiaim is 5 évesen kapták az elsőt, hát imádták. És annak legalább hosszabb távon is lenne értelme. Ez olyan, mint a barátnőm esete, aki, ha mennek valahova, babakocsiban tolja a szintén 5 éves gyerekét, mert "elfárad", valójában meg csak irigyli a kényelmet a másfél éves öccsétől.
2011. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit vesz a gyerekének. Legyen az számotokra akár hasznos, akár nem....a kérdésre próbáljatok meg inkább válaszolni!


Kedves kérdező! Szerintem nagyobb áruházakban lehet kapni. Talán a gulliver játékboltban is van.


A Classic 5 maxi motor a legnagyobb méretű, és itt biztosan lehet kapni: [link]

2011. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a linketlt motrokon egy 5 éves gyerek röhejesen néz ki, nem az ő méretükhöz van kitalálva. És azért nem gyártanak magasabbakat, mert azok már nem lennének stabilak, nagyon könnyen eldőlnének. Szerintem is tök jó ötleteket írtak, görköri, bicó stb. De te tudod. Én nem égetném magam sem azzal, hogy ilyet adok a gyerekemnek...
2011. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én még soha sehol (se utcán, se nagykerben) nem láttam olyan nagy motort, ami egy 5 évesnek kényelmes lenne. Szerintem nincs, mert ennyi idősen sima bicaj vagy futóbicaj ajánlott.

De egy 5let: roller! Nem az a gagyi műanyag, hanem a jó minőségű, amit felnőttek is szoktak használni.

Kicsi helyet foglal, nem nehéz és tud vele száguldozni. Szerintem tetszene neki. (pl Decathlonban vannak)

2011. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az en 6 evesem, aki aki magas termetu, szeretett meg osszel is motorozni, pedig van bicaja, rollere. Most 122 cm.

Anno a Tesco-ban vettunk egy motort neki, aminek viszonylag magasabban van az ulokeje. Piros szinben volt kaphato.

Nalunk pont most akcios ez a fajta a Tescoban 1650 Ft, Cross 3, ez van rairva. Ultesd ra a fiadat, kiderul jo-e meg neki.

2011. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a HASZNOS válaszokat. Nem vagyok ötlettelen, ezért nem abban kértem tanácsot, hoyg mit csináljak, hanem kértem meg AZOKAT, aik tudják hol lehet ilyet kapni. Mert tudom, hoyg lehet - nem kevés gyereket láttam már viszonylag nagyobb motoron, de valóban nem elterjedt.


Pl. az egyik kapott linken: [link]


6-10 éves korig.... Az egyik gyerek ilyen,a másik olyan. AZ enyém szeret motorozni, de a régi kicsi elnyűtt és most tuti ó lenne neki a 2,5 évessel teperni, nekünk is jobb lenne és könnyebb. Az meg hogy nekem elefér-e 3e Ft hogy vegyek egy motort - akár egy hétvégére, akár egy órára, akár egy évre, az az én dolgom.


köszönöm, aki kérdésre válaszolt, aki meg kioktató választ irt - hát no komment....

2011. márc. 9. 07:51
 17/20 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen a Tescoban kaphato, csak olcsobb. Nem nezted az ujsagban?

[link]

2011. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tegnap jártam 2 Tesco-ban is és akciós a 3-as méret, ami kicsiknek van. Kérdeztem is az eladókat, az mondták nagy nem is volt sajna. Regio-ban beszereztenm nagyon szuper, jó nagy méret. Új értlmet fog kapni a motorozás! :))
2011. márc. 10. 06:06
 19/20 anonim ***** válasza:
13:16-os vagyok! Örülök, hogy sikerült beszerezni, tudtam , hogy kapni fogsz!:-) Jó motorozást a kisfiadnak!!:-)
2011. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi :))) Tegnap jártam az Auchanban, ott volt ez a nagyobb méret is, nem tudtam. Ott 3990 volt. Mindegy, nem azért az 500 Ft-ért... :))
2011. márc. 11. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!