Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen testalkatúak, étvágyúak...

Milyen testalkatúak, étvágyúak, mozgásigényűek, milyen alvók a hiperaktív gyerekek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiam súlyban és magasságban is mindig a korosztálya felel volt és pici kor óta nagyon jó étvágyú,jó alvó volt illetve most is az.

Nagy mozgásigényú volt már kicsinek is.


5 és fél éves korában állapították meg nála a hipekinetikus magatartászavart.


5 évesen 122 centi volt, 6 évesen 30 kiló és 127 centi

Most 11 évesen 48 kg, 153 centi magas.


(az előbb néztem meg, fel vannak írva adatok róla)

2011. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor én nagy tévhitben voltam,mert azt hittem,hogy a tipikus hiperaktív picik vékonyak,rosszul evők,nagyon nyugtalanul alvók.


Határeset a fiad,vagy pedig azt mondták,hogy biztosan ez a baja,nem lehet,hogy ő majd kinövi ezt?

2011. márc. 8. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en keresztfiam is hiperaktiv sajnos (pszihaternel is jart) ot az ovodaban vittek, akkor szoltak az ovonok hogy nem birnak vele, hiperaktiv. Tehat kb 3-4 evesen derult ki biztosra neki. Nem tudom pontosan az adatokat, suly ilyensmi, de az atlagnal kicsit nagyobb sulyu, nem is hogy kover de ugy nagydarab, vaskos igaz van sulyfelesleg is rajta, nagyon sokat eszik de semmi gyumolcs-zoldseget nem bir megenni. Edesbol amennyi belefer..Tehat en is azt tudom mondani, nagy etvagyu, nagy sulyu, nagy mozgasigenyu.
2011. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mivel bíztatták a szülőket a jövőre nézve,javulhat az állapot később,megtanulják az önkontrollt?

Mennyire súlyos a hiperaktivitás a kis rokonnál,te mit látsz?

2011. márc. 8. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

1. határeset

18-én lesz felülvizsgálata, majd írok

2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 -nek :Gondolom igen jó intellektussal!

Mennyire tud önkontrollt gyakorolni ebben a korban (indulatosság ),javult azért ha visszaemlékszel pár évvel ezelőttre,vagy inkább romlik?

2011. márc. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!