Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikorra várható, hogy elkezd...

Mikorra várható, hogy elkezd beszélni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
kislányom 26 hónapos. mostanában kezdett el utánunk mondani sokmindent, de magától csak pár dolgot mond. amúgy nagyon érdeklődő, kíváncsi, mozgékony fajta, amit mondok neki mindent megért gesztusok nélkül is.
2011. márc. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hamarosan.Ha már utánatok tud mondani szavakat,mondatokat akkor ezt hamarosan magától is megteszi.
2011. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. de mi az hogy hamarosan? én már annyira várom, hogy nekem az 1-2 hét a hamarosan, 2 hónap az soká. :)))
2011. márc. 8. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok ,olvass,mondókázz neki sokat,vagy énekeljetek,buzdítsd,hogy mondja ő is.kérdezd sokat,ez mi,az mi,mi a neve stb.sajnos nem tudom mi az a hamarosan mert tényleg lehet hogy már holnap rá kezd,és úgy beszél majd mi aki életében ezt csinálta.Nem egyformák a gyerekek,az én fiam is ennyi idős,de ő már 4,5 szavas mondatokban kommunikál,kérdezz mesél,énekel,és elég régóta beszél szavakkal.ha nagyon ideges vagy,kérdezz rá a védőnőnél,vagy vidd el egy logopédushoz,de ez ilyen korban szerintem még felesleges.majd irjál amikor kéred a füldugót:))
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!