Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet egy lánnyal msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet egy lánnyal msnen beszélni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt ideírnátok h van 1 csomó msn es kérdés megelőzlek benneteket. Már megnéztem őket, de nem jön az ihlet. Beszélgetést hogy lehet máshogy elkezdeni mint a mit csináltál ma/ hogy vagy stb??? Mert mindig így kezdem és már én unom. Másik Tudok írni általában de most elfogyott az ihlet. A másik meg nem tudom hogy akkor most mi van, mert pl van amikor úgy kell kirángatni a szavakat belőle( a válaszok többsége aha, semmi , persze...), viszont van amikor folyik belőle a szó. Ja és most azt se tudom eldönteni, hogy rájött vagy sem arra hogy tetszik nekem, ugyanis beszélgetünk nagyban erre ő: "aha most már értek mindent" (előtte írtam ilyet hogy a kedvedért stb) aztán megkérdeztem mit is értessz?... válasz nem jött. Szoval a lényeg :tudja vagy nem tudja, lehet -e egyáltalán esélyem, és még új témákat ha mondanátok megköszönném( ezeket ellőttem hogy zene, film- filmre válasz: nézed a xy- nem .. mit nézel?- nem szoktam filmezni...- sport- mostanában focizok és már megint elhívtam meccsre hátha eljön, elsőre nem jött el , mert előzőnap buliban volt ez meg 8kor kezdett.) Huh ez hosszú lett , de ha valami kimaradt vagy ködös akkor leírom még1szer.( am én 19f ő 16l)
2009. máj. 6. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

20 db beszélgetési téma :D


[link]

2009. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is jgy vagyok.

de ha nagyon nincs akkor elkezdek a régi mesékről beszélni xD MInt pl de szerettem én a kockás fülű nyulat :D

18/f a barátnőm 16 lessz 2hónap mulva :D

2009. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Improvizálj! Nem létezik, hogy ennyire nem vagy kreatív!

Nem bántásból, de mi lesz ha taliztok? Akkor néha csönd lesz? Az ilyen hatásszünetek olyan kellemetlenek tudnak lenni...

Ne akarj feltétlenül bevágódni a lánynál, már ahogy ezt te leírtad, én úgy értelmezem, hogy nem igazán érdekled!

18/l

2009. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok. Most akkor mi a kérdés? Az, hogy hogyan lehet elkezdeni egy msn-es beszélgetést?:D

Hát először is köszönsz.:) Próbálj mindig változatosan... itt egy pár: szia, szervusz:D, jóestét:D, jóreggelt:D, szépjónapot:D, stb. Nálam nagyon bejön, ha egy srác a köszönés után teszi a nevem. Akár becézve is.:) Imádom, ha becézgetnek, de azt is, ha csak simán az egész keresztnevemet odaírják. (pl.: Szervusz Bettina:D) Amikor csak lehet írj a köszönés után még egy ":D" vagy egy ":)" szmájlit. Így rögtön pozitívan kezdődik a beszélgetés.:)

Ha a köszönés megvan, akkor tovább lehet úgy folytatni, hogy: mizu? mizzu? mizujs? mizus veled? hogy vagy? hogy teccik lenni?:D

Na meg lehet úgy is, hogy írod, h. "mizujs?" és rögtön utána kérdezel is valamit, pl. voltál tegnap a buliban?:).

Ééés van a 3.módszer, hogy köszönés után rögtön belevágsz egy új témába, nem kell a mizujs/hogyvagy uncsi szöveg.:D (szia Viktória:D -szija:) - láttam tegnap az xy filmet?)

Szval így lehet kezdeni.:) De mindig várdd meg a köszönés után, hogy visszaköszönjön, és csak utána folytasdd.

A folytatásnál már csak témákat kell felhozni, és akkor nem nehéz. Ez a téma bármi lehet, rengeteg téma van, most nem fogom felsorolni az összeset, beírod a keresőbe, tényleg nagyon sokat ad ki, és akár google-n is utána nézhetsz.:)

2009. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most néztem meg milyen hosszúakat beszéltünk: első kemény 8perc(asszem elment sietett) , 2. 15 perc kb... 3. már 20perc..... valahanyadik 1 óra, utolsó 2 és fél óra, ( bár az arány még mindig a javamra van)
2009. máj. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!