Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2nap múlva érkezik a kistesó....

2nap múlva érkezik a kistesó. Ti vennétek vmi kis apróságot a nagyfiúnak, mintha a baba küldte volna? Ez bevált módszer, arra, hogy ne legyen vele ellenséges? És milyen ajándékot lehetne venni a nagyfiamnak (2,5éves)?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. márc. 9. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én második unokám, egy kamiont hozott az akkor 4 éves báttyának.
2011. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én picike plüssállatokat vettem, és mindig adtam egyet a 2 éves lányomnak, mintha a hugitól kapta volna (amikor bejöttek látogatni a kórházba).

Szerintem jó ötlet, a lányom nagyon boldog volt, és mondogatta, hogy hugitól kapta :)

2011. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mi is vmi apróságra gondoltunk,de nem tudjuk,h mit... Mivel fiú,kis plüssöket nem vehetünk neki (amúgyis van neki több 100 db plüss - még az enyémek voltak,meg azóta kapott is sokat).

Amúgy Thomas mániás...

Ha egy ajándékot kap,mondjuk mikor hazajövünk,az már nem ugyanolyan,ugye? Mivel látja mindennap majd a kórházban is,biztos "elvárná",hogy kapjon vmit a hugitól... :SS

2011. márc. 9. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányom imádja a kindertojást, nagyon szeret játszani a kütyükkel, így én minden nap elrejtettem egyet a baba mellett. Nagyon örült és újságolta mindenkinek, hogy az öcsi hozta!
2011. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már otthon rejtetted el a tojásokat? És hány napon keresztül? Fiam is szereti a kindert... Ez jó ötlet..

És hogyan kereste meg?Hova rejtetted pontosabban?

Köszi

2011. márc. 9. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok, ha egy nagyobb ajándékot vesztek neki, akkor szerintem akkor adjátok oda neki, amikor bemegy meglátogatni titeket a kórházba, ne utólag, amikor már otthon vagytok.
2011. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szóval az első találkozónál.Igen,végülis ez a legfontosabb,mikor meglátja először,és tudatosul benne,h nem lesz egyedül...

Oké,ez is jó ötlet.

De még a kindertojásos megoldás részleteit várom. :))

2011. márc. 9. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon édes dolog! A kindertojásos verzió a legjobb szerintem!
2011. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

pont két éves volt a fiam, megbeszéltük védőnénivel, hogy kap ajándékot. Meg volt az ajándékozás. Másnap kérdezte a védő néni, mit kaptál a Zalántól? és, mint egy tökéletes idiótára, úgy nézett a védő nénire és mondta, a Zalántól? Semmit, anya vett nekem gyurmázót.

Úgyhogy én nem adnék neki semmit, ha még egyszer tehetném.

2011. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is terveben van, hogy a 2,5 éves nagytesó kap valamit. Ő is szereti a Thomast, és arra gondoltam, hogy veszek valami Thomasos dolgot neki, pl kirakót, ami még a hasznára is válik. Ha megvalósul, akkor itthon kapja meg, mert nekem a védőnő azt mondta, hogy egy ekkora gyerekben csak akkor tudatosul, hogy a baba vele fog élni, amikor már hazahoztuk a kórházból.
2011. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!