Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel bír a legjobban kiakaszt...

Mivel bír a legjobban kiakasztani 2 évesed?

Figyelt kérdés
Engem kisfiam azzal, hogy amikor megyünk aludni, látom rajta, hogy álmos, a szeme majd le ragad. De ő még magyaráz, vigyorog, piszkálja a lábát stb. Csak azért, hogy ne kelljen aludni. Így legalább fél óra mire elalszik. De már a végén "össze kell vele vesznem", hogy nyugodjon le. Ráadásul amióta bölcsis, altatni kell, illetve nem jöhetek ki a szobából amíg el nem alszik.
2011. márc. 10. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azon,hogyha megyünk valahová az kész katasztrófa.Első kőrben elmondom neki,hogy elmegyünk ide vagy oda és nem akar.Kergetőzünk,majd egy csomó ideig öltőztetem,mert hülyéskedik.Tekeredik,mászik,nem akar a lábán állni.Nagyon várom a jó időt,hogy ne kelljen ennyi ruhát ráadni.
2011. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sietnék és nem akar öltözni. Vagy jàték közben beidegesedik, duzzogva laza mozdulatokkal eldob egy -két kisautót, puzzlet szórogat...ezt nagyon nem szeretem és bizony rászólok azonnal, elszáll a türelmem rögtön. 2,5 éves. Amugy normàlis, szófogadó, ha Ő is ugy gondolja:)
2011. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éves,és imádja az elmó kisfilmeket.nos ott a legvégén elmó zongorázik,és az én fiam is zongorázik,de sajnos a radiátoron.Amit olyan hangosan püföl,hogy nem bírom hallgatni.pontosan tudja hogy utálom,mutattam ezer más helyet,ezer más variációt,hol lehetne még"zongorázni"de neki csak a radiátor kell,igaz már csak pár másodpercig csinálja,mert ha rá szolok abba hagyja,de ezzel akkor is nagyon ki tud akasztani.
2011. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig leveszi a zokniját, benti cipőjét.

Sokszor nem engedi pelusozni, öltöztetni magát.

Durcáskodik, leguggol és nem mozdul, ha valamit nem adok neki a konyhaszekrényből.

Szétdobálja a cipőket a lakásban.

:)

2011. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valami nem azonnal úgy van, ahogy ő akarja, azonnal hisztizik és utána már az sem jó ha kedvére teszek, mert elvan foglalva a hisztijével.

Tegnap pl. kimentünk az udvarra, és ő imád a kocsiban játszani.Ahogy kimentünk, már ment is a kocsihoz hogy nyissam ki.Próbáltam elterelni a figyelmét, hogy elősször labdázzunk, majd utána a kocsi.Na ezen behisztizett és az sem volt utána jó, hogy kinyitottam a kocsit.


Ma reggel hozta a cipőjét, hogy menjünk ki.Mondtam hogy jó kimegyünk, de várjon egy percet míg megeszem a reggelim.Na ezen is hiszti, és utána meg már nem volt hajlandó öltözni.


A másik, hogy még nem igazán érti azt hogy nem.Illetve érti ő, tudja hogy mit jelent, csak ha épp olyan hangulata van akkor nem érdekli.


Pelust cserélni, kész életveszély.Nem hagyja, elmászik, befeszít, rugdosódik.Az egyik fogam már félbe repedt pont emiatt, mert szájba rúgott.


Na én ezektől tudok a falra mászni.

2011. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!