Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első osztályosnak hol érdemes...

Első osztályosnak hol érdemes a legjobban bevásárolni az iskolás cuccot? Anyagilag?

Figyelt kérdés
Nagyáruházban akciók során? vagy papír írószerben? A BIC ceruza jó? Van aki ilyet vesz/vett? Köszi
2011. jún. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jót, minőségit szeretnél, akkor ne az akciós, legolcsóbb cuccokat vedd! Gondolok itt pl. a vízfestékre, ecsetre, zsírkrétára... Linkelek 1-2 dolgot, hogy melyik jó! A gagyival sajnos csak szenvedni fog a gyerkőc a suliban, mert karcol a zsírkréta, a festék pedig nem látszik a rajzlapon!

Ez szuper minőség:

[link]


Az ecset is szőr legyen!

2011. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan megveheted az írószereket pl a TESCO ban is augusztusban mindig nagy akciók vannak

a ico süni márkát nagyon ajánlom tűrhető az ára is és minőségi is

[link]

az iskolatáskát szerintem papírírószer boltban vedd meg mert ott általában olyan sulitáskák vannak amiknek van ilyen gerinctámasztékuk

a van kérdésed írj nyugodtan

üdv egy 14/L

2011. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ICO szerintem is nagyon jó márka, színes ceruzában nagyon javaslom, a feljebb linkelt festék is jó minőségű, még nekem is ilyen volt régen. :)

Ceruzából nagyon nagyon nem mindegy milyet veszel, nagy áruházakban lehet kapni iszonyatosan gagyi darabokat, ami lehet hogy olcsó de pl kihegyezni vagy szépen írni vele lehetetlen. Erre, illetve jó minőségű radír vásárlására írószert javasolnék. Itt darabra lehet venni 60-120 ft-ért. Sokszor kompletten összeállított tolltartót is árulnak, amik elég jó minőségű dolgokat tartalmaznak de azért nem árt belenézni!

Füzeteket, csomagolókat, vignettákat, vonalzókat, egyéb kellékeket szerintem nyugodtan megveheted iskolakezdési nagyáruházi akcióban. A füzeteknél viszont vigyázz hogy jó minőségűt vegyél. Mostanában nagyon rászoktak az olyan füzetek gyártására aminek a lapjai mintha zsírpapírból lennének, ilyet semmiképpen ne vegyél, nagyon rossz rá írni, csúszik, radírozni pedig szinte lehetetlen!


Tehát úgy gondolom, hogy anyagilag biztosan úgy jössz ki jobban, ha nagy áruházban vásárolsz, viszont mint tudjuk ez sokszor a minőség rovására megy, és inkább adjál ki kicsit több pénzt egy ceruzára, minthogy két hét múlva újat kelljen venni, mert képtelenség bánni vele. Mérlegelni kell, hogy mi az ami szerinted minőségre elmegy a bevásárló központban is, de mondom, ceruzákat pl inkább nem ott vennék, kivétel ha ICO-ról van szó. Ezt a márkát ismerem, nekem mindig is ilyen ceruzáim voltak és imádtam őket.

2011. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 2 válaszoló vagyok

azt lehagytam hogy ceruzából hb-sat vegyél mert az könnyen radírozható és szépen is fog

itt van még egy honlap

[link]

ezek is jó minőségű termékek- ez is kapható a tescoban is de honlapról is rendelhetsz

2011. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Isten ments, hogy kötekedjek, de sajnos az ICO már nem a régi! A vízfesték nem nagyon látszik a rajzlapon.

Ceruza lehet BIC vagy KOH-I-NOOR. Lényegében mindegy. De legalább a grafit legyen háromszög kialakítású, ez a helyes ceruzafogást segíti elő.


(egy pedagógus)

2011. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!