Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen biciklit vegyek a 3...

Milyen biciklit vegyek a 3 évesemnek?

Figyelt kérdés
Műanyag motorját imádja, de már kezd érdeklődni a biciklit iránt, sokszor kölcsön kéri is a barátaiét. Ezért arra gondoltunk, hogy meglepjük egy bringával a kislányomat. 3 éves és 96 cm magas. Milyen méretűt érdemes venni, mire figyeljek a vásárláskor? Mondjuk azt sem bánnám, ha jövőre nem kellene újat venni, mert kinövi... Szívesen veszek minden jó tanácsot e témában!
2011. márc. 10. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim 2 évesen mentek a 12-es kerékpárral kitámasztóval. 3 évesen szerintem érdemes már 16-os kerékpárt venni, azokhoz is van kitámasztó. Az én lányom is azzal jár már 3 éves kora óta, meg is tanult egy év múlva két keréken menni vele. Most 6 éves, és még mindig azt nyúzza. A Vitál Clubban vettük, nagyon jó kerékpárok vannak ott.
2011. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azt még megkérdezhetem, hogy mennyibe került a 16-os biciklitek?
2011. márc. 10. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vegyél először egy futóbiciklit!Nekem is 3 éves a fiam és imádja.Fejleszti az egyensúlyérzékét és jövőre már simán megy majd a normál biciklivel,és akkor vehetsz neki egy 16 ost.Tavaly kapta idén kezdett vele menni.

2011. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 éves lesz ápr. végén és épp most vettünk neki egy 12-es kisbicit. Ő 95 cm és a teljesen leengedett nyeregről épp hogy leér a lába. Szerintem a 16-os tutu, hogy még nagy neki. Legjobb lenne ha megpróbálnátok, üljön rá és meglátjátok. Mi így csináltuk és jól tettük, mert eredetileg 14-esre gondoltunk , az még kicsit nagy lett volna. Ha ezt kinövi, akkor viszont már biztosan jó lesz a 16-os, mert úgy hallottam a 14 -est sokan kihagyják. Vásárláskor arra érdemes figyelni, hogy a pénzetekért milyen "felszereltségűt" kaptok. (van-e rajta kiskosár, csengő, csomagtartó stb.) Kisfiúnknak pl. a kiskosár nagyon fontos szempont volt.:)
2011. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi.... tutu=tuti:)
2011. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont 6 éve vettük még a fiamnak, akkor 17 ezer forint volt. Úgy hallottam, hogy azóta sajnos drágultak a kerékpárok ott.

Mi úgy voltunk vele, hogy inkább legyen egy jó kerékpárja a fiamnak, most a lányomnak, mint hogy állandóan csinálni kelljen rajta valamit. És azóta sincs semmi baja, talán annyi, hogy a használattól megkopott, de azt hiszem ez belefér, mivel sokat használva van.

Ha tehetjük, ezután is jobb minőségű kerékpárt veszünk majd.

2011. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első voltam.
2011. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!