Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » LEGO Duplo-t vennék a kislányo...

LEGO Duplo-t vennék a kislányomnak a 2. születésnapjára. Melyiket válasszam? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Kb 10.000 Ft-ot szánok rá.
2011. márc. 23. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész a boltba majd megnézed mik vannak ebben az összegben és amelyik legjobban tetszik azt megveszed. annyi van, hogy mondhatnám mindegyiket.
2011. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az állatok a menők a gyereknél, így a farmosból kapott először próbára pár állatot, és egy kislányt. Nagy kedvenc, így mi ezt fogjuk bővíteni.

[link]

[link]

Nekem tetszik még az állatóvoda, és a családiházas is.

2011. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 2. születésnapjára vettem a kislányomnak duplot. Mi egy vödrös alapkészletet vettünk, bevált, ebből még az ő korukban úgy is csak házikót és autót építenek, leginkább az is csak toronyra hasonlít. Tesója most lett 1,5 éves, ő 14 hónappal idősebb most indult el a harc a kocsi alapért, mert ugye abból csak egy van, úgyhogy én is nézegetem a többi félét. Szerintem és környezetem szerint sem igazán érdemes kifejezetten figurás duplot venni, mert a kicsik még nem szerepjátékokat akarnak játszani vele, hanem csak gyakorolják a kézügyességüket.
2011. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a vödrös alapkészletre szavazok kezdetnek. Az én fiam is azt kapta először. Azóta vettünk neki tűzoltósat, sheriffeset és katonásat. Ez utóbbiakhoz is használjuk a vödrös elemeit, mert szerintem anélkül kevésbé tudna kreatívkodni. Most két és fél éves és imádja őket.
2011. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 2 éves szülinapra vettünk duplot, vettünk alapkészletet is, amiben egy csomó kocka van, meg vettünk olyan kis figurákat is. Az én lányom nagyon szeret játszani a kis figurákkal, az emberkékkel és az állatokkal is. Sőt inkább azokkal játszik, mint a kockákkal.
2011. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Alapkészletet veszünk a tanácsaitok alapján és mellé egy olcsóbb kis figurásat. ALIG VÁROM. :)
2011. márc. 24. 13:18
 7/8 anonim válasza:
Mi is legót készülünk venni. Melyik az a vödrös alapkészlet? (száma?) , és az olcsó figurás (száma?)?
2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom sajnos, mert mégsem azt vettük meg.
2012. ápr. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!