Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig ivott...

Mennyi idős koráig ivott tápszert kisgyermeked? Mivel pótoltad, ha nem kellett neki tej?

Figyelt kérdés
Napok óta nem fogadja el a tápszert, a tejet már rég próbálgattam neki adni, de sehogy sem hajlandó meginni. Kakaónak sem. Junior tejitalt sem fogadja el. Mi tévő legyek?
2011. márc. 13. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi idős?
2011. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak 1 éves koráig adtam de ő imádta a tápit.Esetleg próbáld még meg a tejpépet azt is szokták imádni csinálhatod hígra is és akkor adhatod akár inni is neki.Persze életkorának megfelelően vásárold meg,mert nem írtál életkort így tényleg nehéz válaszolni pedig ötlet van bőven.:)
2011. márc. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad hidegen is a tejet?

Macikávé? Nálunk azzal szereti a fiam a tápszert (17 hónapos). Tegnap először kapott tejet, mert addig reklamált érte az asztalnál, hogy muszáj volt. Lassan úgyis be kellene vezetnem. Én azért vártam eddig, mert ekcémások vagyunk mindketten (baba és én).

Ja, és elsőre elfogadta a tejet, sőt :) Utántöltés kellett a pohárba :D

2011. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ti is úgy jártatok, ahogy mi. Kislányom majdnem kétéves koráig kérte reggel a tápit, pedig cicizett is. A tejet viszont ő sem hajlandó elfogadni sehogy sem. Már két és féléves, de még mindig kevés tejet iszik. Nagy a lelkesedése: Tejcsit iszok! aztán egy pár korty lesz belőle. Drnőnk azt mondta, ez nem baj, helyette gyümölcslevet iszik reggel, mert a teát sem csípi túlzottan. Így marad a víz, a gyümilé és a szörp/Yo szörp/ folyadéknak. Én a tejitalt nem próbáltam.

üdv!

2011. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kisfiam 19 hós. Eddig ivott reggel este tápszert. A Macikávét kipróbálom, azt nem is ismertem. Köszi az ötletet. Tejpépet már egy ideje nem eszik, nem kellett neki. A kakaóból is 3 kortyot iszik, azt is fintorogva. Teát imádja, citrommal, mézzel. Vizet, gyümi levet is iszik, de azok nem táplálóak úgy, mint egy tápszer.
2011. márc. 14. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő már akkor nem olyan picurka,hogy feltétlenűl erőltesd a tápszert.Adj neki rendesen enni.Gyümi, leves, turmixolj össze ételeket,már másfél éves rengeteg ételt ehet.Azt is amit ti egyetek együtt.Főzz tejbegrízt a házi az mindig fincsibb.:)
2011. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, azt eszi, amit mi általában. Mindent eszik már. A tejbegrízt ritkán hajlandó csak megenni. Akkor nem szükséges neki a tápszer vagy a tej? Eszik tejtermékeket a natúr joghurtot, sajtot, túrórudit, kinder tejszeletet, pingvint, a krémtúrót. Ezeket imádja.
2011. márc. 15. 21:16
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Miért kéne tejet innia? Sajt, joghurt is tejtermék.
2018. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!