Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilibot milyen idősen kezdtéte...

Bilibot milyen idősen kezdtétek használni? Hogyan-úgy értem éppen mire használta kezdetben a gyerkőc. Tényleg jól kihasználató? Nem balesetveszélyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a bilibo? Bocs, de fogalmam sincs.
2011. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam,hogy veszek a kisfiamnak húsvétra.Ez engem is érdekell!
2011. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Csak nem szeretnék úgy költeni rá,hogy előtte nem tájékozódom...

2011. márc. 14. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszi az infót, nem is hallottam még erről. Két és félévesnek érdemes még szerintetek?
2011. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta, de rájöttem, hogy amit az udvarunkról szed össze: kavicsok, fadarabok stb. vagy akár a háztartásból, ugyanezt a funkciót töltik be. Egyébként én nyitott vagyok az ilyen dolgokra, de szerintem ez most nem éri meg a pénzt. Ha esetleg vannak ellenvélemények, kíváncsi vagyok rá. :))
2011. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először nekem is megtetszett, elgondolkoztam, hogy veszek, de utána néztem jobban és sok értelmét én sem láttam. Szóval elég felesleges dolognak tűnik, vannak ennél sokkal jobb képességfejlesztő dolgok, ennyi pénzért sokkal kreatívabb dolgokat is lehet venni.
2011. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!