Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednéd az apukának ezt?...

Megengednéd az apukának ezt? (lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel elváltunk másfél éve.A kapcsoltunk nagyon jó(még így is),az 5 és fél éves kislányukat rendszeresen viszi magához,ha nem érek rá,vigyáz rá,stb...Megismerkedett egy nővel,aki nagyon szereti a kislányomat is,neki is van egy lánya (Ő most 7 éves),de az a gond,hogy nagyon messze laknak(kb. 4 óra az út oda).Össze akarnak költözni a férjemmel és mivel a kislány ott elsős,nem akarja kiszakítani a megszokott környezetéből,amivel egyet is értek.De ezért a volt férjem fog oda költözni,szóval a lányunkkal kevesebbet fog találkozni,szinte csak hétvégente...

Ezért kitalálta,hogy venni akar a lányunknak egy telefont!Szerintem 5 évesen erre nincs szüksége,elhagyja,nagyon használni sem tudja.Ti megengednétek,hogy megvegye?


2011. márc. 15. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A te telefonodon is tudnak beszélgetni.
2011. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,neki is van számítógépe. Akkor inkább skypon beszélgessenek. Olcsóbb és jobb is.
2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb skype.
2011. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen megengedném.Sok hátránya van egy telefonnak,de annál több előnye.
2011. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen!de csak otthon használja.PL.apa minden este felhívja és jó éjt kíván.én is elvált vagyok,bár az enyémek már nagyobbak voltak.Amit ad fogadd el,mert később a gyerek a szemedre fogja hányni.(persze ésszerű keretek között).
2011. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz nincs benne, bizonyos keretek közt!

Ahogy előttem is írták, hogy csak otthon használhatja.

2011. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a telefon azzal még a Mackójához bújva is tud beszélgetni apával, vagy mesét tudna hallgatni rajta stb, de szigorúan csak akkor adnám neki amikor az apukája hívja!!!
2011. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, megengedném. A használatát szabályokhoz kötném. Csak otthon tarthatja a telefont és ezt szigorúan ellenőrizném is.

A kislánynak a telefon egy kapocs az apjához. Biztosan hiányozni fog neki, mert ritkábbak lesznek a találkozások. Ezáltal úgy érezheti, hogy az apjával van egy közös pontja gy saját kapcsolattartási lehetősége.

A leírtakból úgy ítélem, hogy fontosnak tartod ezt te is. Én emiatt megengedném neki.

2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elöttem szólóknak,miért ne lehetne?-ez nem bűn.Ragaszkodnak egymáshoz,és a telefon(az ő telefonja)lesz az egyetlen kapocs,hétközben.Nincs ebben semmi rossz.Egy 5 éves kislány azért már ezt érti,hogy van egy telefonja,amin apu hivja esténként.
2011. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem engedném meg. Ott a te telefonod, azon tudnak beszélni meg ott az internet is. Egy 5 éves gyerek kicsi még a telefonhoz. Jól nézünk ki, ha 5 évesen telefont kap, 7 évesen már saját laptopot akar, a 8.-os ballagására meg már talán saját autót?
2011. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!