Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket szeretnék, a...

Véleményeket szeretnék, a fiamat Árminnak hívják, húga fog születni és Fanni név tetszik apukának, jó ez így szerintetek? Egy ritkább név meg egy nem ritka név?

Figyelt kérdés
tetszik a Fanni név,csak ezt nem tudom,hogy így együtt nem furcsa?
2011. okt. 6. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Hát már önmagában az Ármin furcsa, ha szerencséd van, akkor a sok tanulatlan nem tudja az eredetét. A nagymamám mondta, hogy a világháború előtt lakott a szomszédban egy Ármin bácsi, akit majdnem elhurcoltak.

A Fanni nevet sok sznob adja a gyerekének, meg még mások is, de azt a sok huly.e nem ismeri fel, tudod, hogy kinek adják.

Érdekes, hogy nem vagy tisztában a férjed családjának az eredetével, az Ármin egy tipikus tudod milyen név...

2011. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa. Szép név mindkettő. Mifelénk a Fanni is eléggé ritka név. Olyannyira, hogy nincs is senki akit így hívnának. A Jóban rosszban c. sorozat Fanni főnövére akit tudok. :)

Ha tényleg tetszik a név, akkor nincs benne semmi fura fura.

Örömteli babavárást!

2011. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek és a kisfiú Ármin, ott a kislány Janka. Szerintem egyáltalán nem furcsa. Miért ne lehetne Fanni? Nem látok semmi ellentmondást.
2011. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó párosítás az Ármin- Fanni. Egyik sem idegen a fülnek, ha a vezetéknévhez passzol a Fanni is, add a kislánynak ezt a nevet. Majd írd meg, hogy döntöttetek! Szia, jó babavárást!
2011. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ármin név Latin eredetű,jelentése hadi férfi,igen tudom kinek a nevéből ered.De amikor nevet kerestünk a fiamnak nem mélyedtünk el a történelemben.
2011. okt. 6. 08:24
 6/9 Atroposz ***** válasza:
Fanni név nagyon tetszik csak azért nem azt adom a lányomnak (ha az lesz) mert a kiskutyánkat is úgy hívják.Nagyon bájos név.
2011. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,

az én kisfiam is Ármin!!!:D

Januárban születik a huga, Amira lesz.

A Fanni is tetszik, csak ismerek Fannit és kötöm a személyhez a nevet.

2011. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így. És a Fanni gyönyörű!!! Én ismerek párat, kicsit-nagyot is és egyiküknek sem sznob a szülője... Nagyon jó választás szerintem.
2011. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat,vasárnap megyünk 4d-re,ott biztosabbra mondják,hogy lány (gondolom). Szerintem akkor Fanni Lesz.
2011. okt. 7. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!