Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor menjen bölcsibe, oviba?

Mikor menjen bölcsibe, oviba?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptemberben lesz 3 éves.

Kislányom most lesz májusban 1évws.

Mikor menjenek szerintetek oviba bölcsibe?

Ki szeretném használni a lehetőséget hogy lányom 2 éves koráig itthon legyek vele.

Ha most elkezdek bölcsit keresni jövő júniusban beveszik szerintetek?

Úgy tudom év közben is beveszik a bölcsiseket.

Viszont kisfiam csak szeptemberben tudná kezdeni az ovit mert ott nincsen csak szeptemberi kezdés ha jól tudom,azt viszont nem engedhetem meg magamnak hogy jövő szeptemberig itthon legyek,mert a gyes nagyon kevés,viszont magán ovi bölcsi is húzós.

Te hogyan csinálnád?

Szerinted is a leg járhatóbb út hogy kislányomnak már most nézek jövő júnira helyet,addíg várólistán lesz,viszont kisfiam irassam be most szeptembertől?


2011. márc. 15. 19:44
 1/1 Laodiciai válasza:
Ha teheted minnel többet legyel a gyerekeiddel mert ez potolhatatlan idö !!!!!Iskola elött 1-2 ev böven eleg es akkor is ugy hogy ne aludjon ott. Nekem 2 gyerekm van es en is igy tetem.
2011. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!