Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírnátok milyen ágyat vettete...

Leírnátok milyen ágyat vettetek a gyerkőcnek a rácsos ágy után?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk cserélni a rácsos ágyat.150cm a hely ahova tehetem.Ifjúsági ágyra gondoltam,amit lehet állítani,ha nő a gyerek.A szobát nem akarom egyenlőre átrendezni nagyobb ágy miatt,de később megoldható.Teljesen tanácstlan vagyok,hogy milyen legyen.Amit elképzeltem az leesésgátlós,ágyneműtartós és a színét lehessen választani.30-50eft-ig.Minden segítséget,jó tanácsot szívesen vennék.
2011. márc. 15. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmit: [link]

Tetszik mert van ágyneműtartója és a sokat forgolódó gyerekem nem esik le róla a támla miatt.

Kb. 6 éve volt 20000 Ft, most nem tudom mennyi lehet. Az biztos, hogy akkor majdnem minden bútorboltban volt ilyen, de biztos hogy lehet használtan is venni.

2011. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


5 eves korig hasznalhato.

2011. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.Megy a zöld kezecske.Küldjetek még linkeket.
2011. márc. 15. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A párom ez alapján csinálta meg a lányunk ágyát:


[link]


Látom Neked fontos az ágyneműtartó,de,ha csináltatod,akkor azt simán lehet hozzá kérni.

2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sogorm asztalos es mi ezt csinaltattuk meg. Csak felul nem agynemu van hanem a pluss jatekok meg konyvek mert nekunk csak egy gyerkunk van. A tobbi ugyan olyan csak nem lilas hanem autos matricak vannak rajta mert fiam van. A lepcsos fiokokban az epitokockakat es a tobbi jatekokat taroljuk. Az agymelleti fiokokban zoknik, torulkozok es agynemuk. Az asztal fikokban fuzetek es rajzolni valo dolgok. Nekunk nagyon kicsi a szobank es igy szuperul elfer a kisfiam.


[link]

2011. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Holnap veszunk a lanyomnak mi is egy uj agyat, ezt neztem ki neki: [link]

Szerintem nagyon jo, mert hosszabbithato, igy kesobb nem kell venned egy uj agyat. Raadasul meg az ara is elfogadhato, es 2 szinben is kaphato. Egy ismerosunknek ilyen van, lanya nagyon szereti.

2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát megvettük. [link]

Igaz,hogy még két hét,mert kókusz matraccal kértük és egyedi színnel(bele is csúsztunk 58000ft-ba),de nagyon várom,hogy mit szól hozzá a kislányom.

Szerintetek milyen?Jól választottam?

2011. márc. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!