Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány darabos kirakót érdemes...

Hány darabos kirakót érdemes venni egy 3 éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
februárba lesz 3 éves,most a 30 db-os puzzlét rakja ki,szerintetek hány darabost érdemes nézni és venni neki,hogy ne el keljen rakni későbbre hanem akkor már ki tudja rakni?nézegettem a 49 db-osakat,nem lesz az sok neki?Van amelyik 49 db-osra 5 éves kortól ajánlott van rá írva.A ti 3 évesetek, hány darabost rak ki?
2011. okt. 25. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kislány már 4 éves, és éppen egy 500!!!! darabos puzzle-t rak. Nagyon ügyes, nagyon jól átlátja az egészet. A felnőttek még csak ott tartanak, hogy színre az a darab kb. hová passzol, a kislány meg ránéz, és a helyére teszi. :)

Mondjuk ő nyilván egyedi eset. Szerintem vehetsz neki 50-60 darabosat, egy próbát megér. Ha szereti, akkor szerintem a több darabossal is jól boldogul majd.

2011. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjatok még a 20-30 darabosoknál, csak vegyél neki többfélét.

Én lányom is nagyon ügyesen kirakózik, de a bonyolultabb mintánál azért kéri a segítségemet.

Én nem több darabost vennék a helyedben, hanem más mintát.

2011. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most jelenleg sok fajta van itthon,igy tudja őket váltogatni.a fajtájuk is más,van könyv formába van több alakzat több minta,több darabos.van keretes meg keret nélküli.én túl nagyot nem akarok venni neki,mert ugyan szereti,de nem akarom elvenni a kedvét.
2011. okt. 25. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
3 évesen a kislányom 24 darabosat kapott, nagyjából megy neki, de kell segíteni.
2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!