Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 éves gyermeked mennyi...

2-2,5 éves gyermeked mennyi TV-t néz egy nap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

változó.

van amikor egy órát összesen, van amikor semennyit.

2011. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos múlt a kisfiam, sokat megy a háttérben a tv, de csak a zenékre, vagy a reklámokra néz oda néha. Csak ennyit. Van 1-2 perces mese bevezető néhány elmentve a számítógépen, azokat megnézi naponta 1-2-szer.
2011. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában reggelent kb 1 órát, lehet kicsivel többet.

Az az igaszág, hogy sokszor mi MÁR 8 előtt megint itthon vagyunk.

Elvisszük reggel gyorsan nagyot suliba.

amikor hazaérünk bekapcsolom neki a Nick-et, nézi a a Dorát, Diegot, addig én megcsinálom dolgaimat.

A Minimentőknél szoktam kikapcsolni

Felseprek, felmsosk, beindítok egy adag mosást, reggelit csinálok...

Napközben nem megy a tv.

2011. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van: 3,5 és 1,5 évesek.

TV-nk az nincs, de számítógépről meséket szoktak nézni.


Sajnos a pici sokkal többet néz a nagy miatt, pedig a nagy ennyi idősen nem nézett még egyáltalán semennyit, nem is érdekelte. (Két éves kora után kezdte)


Más az arány, ha betegek, akkor sokat, napi egy órát is, ha átlagos nap van, akkor kb. fél órára jön ki, két-három részletben.


Amiket néznek:

-Barbapapa (5 perc/epizód)

-Pom Pom meséi (7-8p)

-Kis vakond (5-10p)

-Nagy Ho-ho-ho (10p)

-Mikrobi (10p)

2011. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2éves és 2 hónapos kislányom nagyon rákapott mostanában a mesékre. Eddig nem érdekelte, csak a reklámokra kapta fel a fejét. Egy két hónapja elkezdte nézni a Tom és Jerry rajzfilmet, ami kb. 7 perces és nagyon megtetszett neki. Mostanra oda jutottunk, hogy volt, hogy kíváncsiságból hagytam, hogy addig nézze, amíg akarja, az lett vége, hogy végignézte a másfél órás lemezt. HA hagynám egy nap két lemezt simán végig nézne, de általában egy-másfél órát nézi a mesét!
2011. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néha hétvégén reggel nézünk apával együtt természetfilmet,vagy alkalomszerűen néz Frakkot számítógépen.Napközben gyerekdalokat vagy slágereket hallgatunk.Néha felfigyel reklámra.Én nagyon sokat énekelek és mesélek neki,könyvtárba járunk Boribon és Kipkopp meg Kisvakond a kedvence.De itthon is sok könyv van azokból mondókázunk mesélünk.Ha elmegyünk valahová a kisgyerek ott nézi a tv-t ő meg inkább játszott addig egyedül.Én még mindig korainak tartom a tvzést neki,a mai meséket amúgy hülyeségnek tartom,ha néz is majd akkor dvd-ket csomó meséje van amiket már születése előtt vettünk vagy letöltöttünk neki.2 éves lesz jövő héten.
2011. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt szemmel a mai mesék semmivel sem rosszabbak, mint amiket mi néztünk, de ez csak az én véleményem.
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
változó,van amikor reggel egy fél órát,elmót.Ha úgy jön ki a lépés lefekvés előtt is néz egy fél óra mesét,és délután is.Van amikor nem érdekli 2 percig sem,de van hogy kiakad ha kikapcsolom.
2011. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Délután megnézi a Jimjam-en a Bob-ot és Thomas-t,ennyi.

Hétvégén,ha korán kel,akkor megnézheti a Kölyökklubot az Rtlklub-on,de nem nagyon köti le,inkább nekem nosztalgia az a pár mese:)!

2011. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én felnőtt szemmel mondom a mai mesékre hogy rosszabbak de ez az én véleményem,pl dora és diego hát idegbajt lehet tőle kapni a szülő meg elhiszi hogy abból tanul a gyerek és engedi nézni... de ez nem ide tartozik
2011. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!