Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit sír a hiszti miatt 2...

Mennyit sír a hiszti miatt 2 éves gyermeked? Mennyire akaratos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy minden nap sír?
2011. okt. 13. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Hálistennek elég ritka (heti max 1-2 alkalom), hogy hisztizik, főleg, hogy sír is. Ez jórészt a következetességnek tudható be, egész pici kora óta tudja, hogy a nem az nem, ha a feje tetejére áll is. Mostmár kezdi teljesen megérteni, hogy hisztivel, sírással nem ér el semmit.
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemszokott sírni csak szörnyen hisztizni és verni magát könnyek nélkül.Sírni csak akkor szokott ha kikap vagy baleset éri vagy épp fáj valamije!Amúgy nagyon akaratos természetű akárcsak én és ezmiatt sok köztünk a konfliktus,de azért éreztetem vele hogy én vagyok a "főnök".
2011. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!