Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most ezek szerint nem lesz...

Most ezek szerint nem lesz szoros a kapcsolatom a kislányommal? Eddig is gyötört a lelkiismeret-fúrdalás.

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy kérdést,és ott a válaszok nagy része azt taglalta,hogy a 2-3 éves gyereknek a szülőkkel jó ha vannak,nem bölcsibe,meg oviba,hogy erősödjön a kapcsolat.Mármost,nekem visszakellett mennem dolgozni,mert egy fizetés,meg a gyes mondanom sem kell mire elég,így a kislányunk idő előtt ovis lett(2 és fél évesen).Nehezen viseltük mindhárman(apa,pici,meg én),mert aranyom nagyon ragaszkodó volt,meg még most is.Sokat sírt utánunk,de már kezd belerázódni.De most ezért,mert én nem tudtam vele otthon maradni tovább,későbbiekben kevésbé fog szeretni,meg ragaszkodni hozzám ezekszerint?Ezt nem akarom,mert ő a mindenünk,imádjuk nagyon.Nagyon elkeserítettek az emlitett válaszok. :(
2011. márc. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz az "említett válaszokkal" , egy 2,5éves gyereknek már csupán jót tesz, ha közösségben lehet.

Gondolom nem 24órát van oviban, úgyhogy ezen ne aggódj!

2011. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok nem azon múlik, hogy 2,5 évesen vagy 3 évesen került óvodába. Sőt ha bölcsis is lett volna, akkor sem lesz lelki sérült. (Alapvetően nem vagyok bölcsipárti, de ha muszáj, akkor ez van. Mindent lehet normálisan kezelni, én csak azt nem bírom, ha a közösségre hivatkozva 1,5 évesen "lepasszolják" a gyereket, miközben anyuka otthon "intézi" a dolgait.)


Ne aggódj, ne foglalkozz az ilyen kijelentésekkel.

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az itt leírtakkal. Egyszer már én is megkaptam, hogy később majd gyilkos, meg vandál lesz a gyerekemből, nem fog szeretni, mert hagyom sírni ha hisztiből sír.

Én annó 2 évesen lettem ovis. A mai napig, lassan 33 leszek, senkihez nem kötődök annyira, mint az anyukámhoz!!!

2011. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugodtam.És tény,hogy én is rajongok a mai napig édesanyámért,pedig neki is hirtelen be kellett adnia oviba munka miatt,és még beszoktatás sem volt,és én 4 évet végig sírtam utána,mégis jó ember lettem,aki imádja az édesanyját.Ugyhogy nem tudom miért vannak itt az ijesztgetések. :(
2011. márc. 19. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!