Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kislányommal,...

Mit csináljak a kislányommal, napok inkább már hetek óta nem akar enni? Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Mai napi "adagja",amit bele tudtam könyörögni reggeltől:fél deci kakaó,2kanál tejberizs,kuki(ebből elég sokat evett),1savanyú uborka.

Bármivel kínálom,elkezdi a fejét rázni,és visít hogy "emmm".

Kap cebion multit.


2011. okt. 20. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha sok ideje ezt csinálja, akkor én elvinném vérvételre, hátha vashiányos vagy valami.

De lehet, hogy ez csak egy ilyen időszak, állítólag én is kb. ennyit ettem kiskoromban, de nem találtak nálam semmit szerencsére.

Kb. 10 éves voltam mire lett étvágyam. Tudom ez most nem vigasztal, úgyhogy inkább vidd el őt egy vérvételre.

2011. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy nem eszik rendesen, mikor hagyod, hogy kukival tömje magát helyette. Tudja, hogy ezzel manipulálhat és a végén bármilyen nasit adsz neki, csak egyen. Na ezt szüntesd meg. Ha nem éhes, nem kell enni, ne csinálj belőle ügyet, de minden nasi legyen kiiktatva. Aki nem eszik rendesen, annak kuki (és más) sem jár. Lehet, hogy egyszer éhesen fog lefeküdni, de utána garantáltan enni fog.
2011. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem mindig eszik ilyen keveset,de egész napra szerintem akkor sem elég. Azt mondják hogy a gyerek tudja mennyi kel neki,én meg tanácstalan vagyok.

Nem látom hogy bármi baja lenne,20hónapos.

2011. okt. 20. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Pl. a vashiány, ami étvágytalanságot is okozhat, nem látszódik.

Tudom, hogy tanácstalan vagy, de szerintem ne aggódj, éhen halni nem fog, és ha lehet adj neki sokat inni, már ha azt elfogadja.

Esetleg kérdezz rá egy dokinál, de sok gyereknek van "nem eszem" időszaka, anélkül, hogy bármi bajuk lenne.

2011. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A kuki miért olyan borzalmas nagy baj? Kenyér helyett szoktam adni,mert azt viszont nem hajlandó enni.

Sonkához és sajthoz kapta,de csak azt ette meg. Vettem volna el tőle?!

Nasizni meg nem szokott,az édességeket nem igazán szereti.

2011. okt. 20. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Jó, hát nekem mindegy. Szerintem a kuki és társai tipikusan nasi kategória, nemcsak az édesség tartozik ide. Tápértéke szinte semmi, de a gyomrát meg telíti.
2011. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem én mit mondasz,még ha nem is teljesen értek vele egyet! De nem minden nap eszik kukit,van mikor abonettet kap,vagy puffasztott rizst/búzát. Az is nasi?

Mert sem kenyeret sem kiflit,semmit nem hajlandó enni,ezeket legalább megeszi!

2011. okt. 20. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk sem eszik a gyerek, párnapja csak tejet hajlandó inni(abból viszont rengeteget). Néha van ilyen időszaka, aztán átmegy rajta, és minden oké.

Nem akarok beleszólni kedves kérdező, de én se helyeslem a pukit. Tudom, hogy örülsz annak, hogy legalább eszik valamit a gyerek, de ez nem pótolja a gabonát, és erős szorulást is okoz.

2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ne hegyezzük már ki a dolgot a kukira!!! Nem kap minden nap,de most speciel örültem neki hogy legalább ezt evett! Van hogy napokig nem eszi,csak leírtam ma mit evett.

2011. okt. 20. 13:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és szorulása az nincs neki! Minden reggel alaposan telerakja a pelenkát.
2011. okt. 20. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!