Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyenre vágjam le a kisfiam...

Milyenre vágjam le a kisfiam haját?

Figyelt kérdés
Vagány ,pasis,frizura ötleteket várok.
2011. márc. 19. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet. Nem minden fejformára jók a sablonos pasik (tüsis) frizurák, és a haja minőségétől is függ.
2011. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Direkt nem tettem fel képet a kisfiamról,mert tudom,hogy mindenki azt írná,hogy nehogy levágjam neki.

Teszek fel róla képet de kérek mindenkit,hogy ötleteket adjon és ne azt,hogy ő nem vágná le a helyemben.

Muszáj neki levágni a haját mert nagyon izzad és állandóan vakarja már meg zavarja is.Folyton a szájába kerül a hajszála és fuldoklik tőle.Felkötni nem engedi,fésülni sem.Tehát a hajvágás marad.Csak nem tudom milyenre.


[link]

2011. márc. 19. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
úristen, nagyon igazad van, hogy ezt fogom mondani! bocs, de nem hagyhatom ki: nehogy levágd! tündéri! :-)
2011. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tök édes kis fürtjei vannak :D


egyébként ha nagyon izzad tényleg le kell vágni.

én azt tanácsolom, hogy az első vágást csinálja fodrász, az nem fogja nagyon elrontani. és max 1000 Ft -ba kerül, aztán ha nagyon akarod csinálod te, de már láttad milyen.


az én kisfiamnak úgy vágattam a haját , hogy középen fél centivel hosszabb, halánték tájánál hátra meg rövidebb, nem punkos, mert fél centi nem nagy különbség, de nagyon laza :D

2011. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja utolsó vagyok, szerintem a hosszánál figyelj még, mert lehet, ha pl 2.5 cm -re vágod az egész begöndörödve ugrik a fejére.

sztem először mindeképp fodrász kéne

sok sikert

ha kész lesz láthatunk képet

tudod ilyen before- after.

2011. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az utolsó kettő vagyok :D

ilyesmire gondoltam


[link]


[link]


persze zselé nem kell még ilyenkor

2011. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akkor fodrászhoz fogom vinni első hajvágáshoz.

Ha kész lesz rakok majd fel képet.Ha minden jól megy két héten belül már talán le tudjuk vágatni neki.

De ötleteket még várok.

Most ha kihúzok egyenesre egy tincs haját akkor 20 centi a haja.

2011. márc. 19. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. TÜNDÉRI!!! GYÖNYÖRŰŰŰ!!! :) De le kell vágni, egyértelmű.. :) Fodrász biztos ad egy-két tippet, majd küldj, nagyon kíváncsi vagyok, mit tudnak kihozni ebből a hajból... Iszonyat szép haja van! :)
2011. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!