Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éves gyereket miben...

Egy éves gyereket miben lehetne etetni?

Figyelt kérdés

Nekünk helyhiány miatt a konyhábn nem fér el egy etetőszék.

Vettünk asztalra rögzíthető széket de mindig felál benne vagy próbálkozik alol kicsúszni. Milyen megoldások vannak még hogy gyerek az asztalnál ehessen velünk?


2011. márc. 20. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Épp most reggeliztünk és hiába minden,1 éves és nem ül meg 1 percet sem,az etetőszékben csak úgy tekereg.

Mamájánál viszont kis pihenőszékben eszik,játszik közben így elég szépen elvan.

De 1 éves nem fog szépen megülni és enni.

2011. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azt gondolom hogy nem fog mocorgás nélkül ülni de legalább ne állna fel vagy alól ne akarjon kicsúszni. Ezzel van bajom félek hogy kiesik és baja lesz. De az nem is rossz szerintem hogy közben játszik:) Kipróbálom hátha jobb lesz helyzet.
2011. márc. 20. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is etetőszékben etettem mindig és első perctől kineveztünk egy "evős" kisautót, ami elég kompakt volt ahhoz, hogy akár minden étkezés után könnyen lemossam a csap alatt. Volt, amikor a kisautó a levesben landolt, volt amikor csak átgurult a tányéron, de legalább sosem esett ki a gyerek a székből, mert nem erre koncentrált :=). Egyébként bírd ki, :=) ez csak átmeneti állapot, kb. másfél évesen már gyönyörűen tudnak akár rendes kisszéken is nyugodtan ülve étkezni, játék nélkül.
2011. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kisnita ***** válasza:

Nagyon mozgékony gyerekem van, de egy éves korától már velünk eszik az asztalnál. Az újdonság varázsa jó hatással van a gyerekekre és hogy érzi, hogy már ő is "nagy" mert ott eszik az asztalnál mint a nagyok. :) Egy időben párnát tettünk a feneke alá, hogy elérje rendesen az asztalt, de most már nem kell az sem.

Előtte úgy etettem, hogy odatoltam a babakocsit az asztalhoz a székem mellé és abban evett.

Nálunk elfért volna etetőszék, de feleslegesnek tartottam.

2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még 2,5 évesen is sokszor etetőszékben etetem, mert különben 3 falat után feláll és megy játszani. Nekem sem fér el a konyhában, mert még asztalom sincs ott, én egy nagy szekrényben tárolom összecsukva.
2011. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én abszolut nem vagyok híve az evés közben játszásnak!

A gyereket meg lehet nevelni-ha sikerül, rá kell szoktatni, hogy ott nem állhat fel. Eleinte próbálkozni fog, de megtanulhatja, hogy nem szabad. A kicsúszás miatt meg kösd be amilyen szorosan lehet.

Na meg soha nem hagyjátok magára, mindig valaki szeme legyen rajta.

2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha támlás széketek van,szerintem tök jó megoldás a textil bigyó.Nem tudom a nevét :) A vaterán láttam,valami újdonság(nekem :) ,a szék háttámlájára kell húzni,és gyakorlatilag a székre kötöd vele a gyereket.Ez így rosszul hangzik,de szerintem jól néz ki,és praktikus.Semmivel se rosszabb,mint az etetőszékbe beövezett baba(mint az enyém :) ,ha kéred megkeresem,és linkelek.
2011. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ikeában is lehet olyat kapni, amit az utolsó válaszoló írt. A nevét én sem tudom.
2011. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
székre tehető etetőszék. bekötöd és kész.
2011. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ez a székhez kötött valami ez biztonságos? nem tud lefordulni a székről? KB meddig tehetem abba?
2011. márc. 20. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!