Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékot ajánlotok 2...

Milyen játékot ajánlotok 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Van itthon sok minden (már egy részét ki is pakoltam, mert csak szétszórja) de nem igazán kötik le.
2009. ápr. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre ne legyen elérhető neki 6-8 félénél több játék.

Jövő héten cseréld. Labda, homokozó, maci, baba, kis edények, hinta, autó. Képeskönyv. Séta, mondóka, tapsikolás, egy kis dombon lecsücsülünk..

Gyurmázni a tésztával.


Anya taníts engem! című könyvet nézd meg ötletekért!

2009. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 6-8 féle, hanem 6 db. 1 vödör egy lapát egy medve egy bicikli, két cintányér, kész.
2009. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha jó idő van, kinti séta, homokozás, motorozás, labdázás. ha kertes házban laktok, imádni fogja a kertészkedést. gazolás, játék fűnyírózás. amikor nagyon jó idő van, a kislányom legjobb játéka a festés. kap egy kis vödör vizet, és egy festőecsetet, és rajzol a betonra, festi a kerítést. a legjobb játékok úgyis mindig azok, amivel te dolgozol. vegyél neki hasonló szerszámokat. ő már utánoz téged, és boldog, ha te ezt hagyod.
2009. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két éves kislányom van. Kintre, udvarra motor, tricikli, bébi komp, labda, homokozó, meg minden olyan amit nem szabad. :) Szokták élvezni ha műanyag joghurtos, margarinos egyéb dobozokkal játszanak, öntögetik át egyikből a másikba a homokot, földet, nyáron vizet. Séta is nagyon jó, nagyon lassan útközben megbeszélve mindent részletesen.

Bentre: zenélő telefon, kirakó nagy db-os, akkor ilyen beleillesztős játékok, plüss dolgok, babák, babakocsi, fürdetős baba kiskáddal, akár még autó, traktor, lufi, labda, képes könyv amibe nagyobb képek vannak vagy olyan könyv amibe élő képek vannak lefényképezve tehát nem rajzoltak, főleg állatokról, növényekről nagyon szereti az enyém. Cumis baba, ilyen anyagbaba két copfja befonva két oldalt, főzős cucc ilyen olcsóbb vagy otthonival is meg lehet oldani, építőkocka mint a legó csak nagyobb db-os, táska amibe pakolhat mindent, enyém nagyon szereti. Akkor még amit gyógyszertárba egyéb helyeken lehet kapni prospektus nagyon szereti "olvasni", nézegetni. Az az ő kis könyve, és azt nem is sajnálom ha összefirkálja, szétszakítja, bár nem mindig szokta. Ceruza, papír, gyurma, vízfesték, tésztagyúrás, mosogatás. Az enyém nagyon szereti a mosogatószivacsot, úgy újan szoktam neki adni és takarít vele. Az az ő szivacsa. Bilis baba, ilyen csoki bonbonokról doboz ami ilyen szép és nem veszélyes. Dominó állatos, gyümölcsös. Amúgy szintén itt is minden amit a felnőttek szeretnek.

A múltkor olyan jól elvolt a sóval hogy nem is zaklattam, persze csak kevés van a sótartóban és nem törik. Addig gyorsan elmosogattam, mert különben jön segíteni és akkor nyakig vizes, ha meg csak akkor öltöztetem át mikor végzek a mosogatással addigra megfázik amúgy meg meg kell szakítani a mosogatást. Úgyhogy gyorsan kihasználtam és extra gyorsasággal mosogattam. Azelőtt a nyújtófával játszott, van ilyen kisebb. Mindig talál magának vmit. Aztán ha nem veszélyes rá megengedem neki, persze elmondom hogy nem helyes mert azt erre és erre kéne használni pl só, de aztán feladom mert akkor minden nem lenne, az meg úgysem megy. Vhogy fejlődnie kell! :) Én meg takarítok utána! :)

Amúgy én is mondtam már neki hogy elviszem a játékait olyan kislánynak aki játszik vele és akinek az anyukája nem tud ilyet venni, na akkor volt nagy felháborodás. :)

De aztán pl ma nagyon jót játszott a játékaival, kicsit játszottam vele én is aztán hagytam had játszon.

2009. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!