Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb hány darab mesekönyve van...

Kb hány darab mesekönyve van 2-2,5 év körüli gyermeketeknek? Szeret "olvasni", mesét hallgatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg, mivel 4. gyerek a családban. Igen, nagyon szereti a meséket, mondókákat, ő maga is lapozgatja a könyveket, mesél magának, de hallgaqtni is nagyon szereti a mesét.
2011. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2éves kisfiam van,és nagyon sok könyve van.Imádja a mondókákat,már ott tart,hogy csak lapozgatja,és közben mondja az oda való versikét.Mindig is szerette hallgatni is,amióta meg beszél,hát ő mondja.:-)Van amelyik már tiszta rongyos,de még mindig nézegeti.
2011. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok könyve van a lányomnak és nagyon szereti őket. VAn mindig 5-6 porondon, azokat olvassuk rongyosra, és tudja őket kívülről.
2011. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyke gyerek, elég sok könyvünk van, olyan 30 db vegyesen. Mesék, mondókák, képes könyvek. A nap folyamán jó, ha összesen 5 percre érdekli őket. Előveszi, megnézi őket, megmutatja amit épp megakar, majd már nem is foglalkozik vele. Órák múlva odahozza a Boribont, hogy meséljek neki, de a felénél már nem is érdekli.

gy lényegében fejből mondom neki a verseket, mondókákat miközben játszik, vagy gyurmázással kötöm össze, mert amúgy annyira nem érdekli őket. Olyan fél éve viszont állandóan mesélni kellett neki, most ilyen időszaka van. :o)

2011. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg.100-120 db.Imád "olvasni" és olvastatni engem.Rengeteg mondókát,dalt tud és ha csalok,mert már sietnék(kettőt lapozok)elveszi és visszalapoz.Van olyan mondókás könyv amit fejből tud,és lapozva felmondja.(2 és 3/4 éves)TeszVesz-en szoktam venni csomagokat.10-20 db-ot egyszerre.Így 300-400 ft/db áron hozzájuthatok új és újszerű szép könyvekhez.
2011. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

28 hónapos a lányom, ma megszámoltam a könyveit, 86 darab :) Nagyon szereti, rengeteget olvasunk neki, de ő maga egyedül is "olvasgat".


Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 24. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom szám szerint,de rengeteg,ha hozzáadom az éntőlem örökölteket is.Szinte csak a könyvekkel van el,imádja őket!2 éves
2011. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is sok könyvünk van, nagyon sokat mesélek neki belőlük. Ő is tudja már kívülről a meséket, ha egy szót nem mondok, vagy mással helyettesítem, kijavít. Magának is szokott mesélni, az esti lefekvés előtt pedig 40 perc mese van, az fix. iiletve a reggeli közben való mesélés is. Ha jó idő van, akkor napközben kevesebbet mesélek, mert kint vagyunk, ha rossz akkor állandóan mesekönyvezünk.

Anna, Peti, Gergő könyvek, Kisvakond, mondókáskönyvek garmada, állatos mesekönyvek most a kedvenc, de mindig forog a paletta.

2011. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekunk keves, kb masfel tucat.

és inkább keritest epit belole :D

kettőből szeret olvastatni

2011. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!