Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy hiányzik és unatkozom is...

Úgy hiányzik és unatkozom is nélküle! 2 éves kisfiam nélkül olyan üres a ház. Nagyinál van ma egész nap. Másnak is fura az egyedüllét?

Figyelt kérdés
Ilyen sokáig még nem volt tőlem távol. Apuka vitte el a nagyihoz még reggel korán. Már az egész házat kitakarítottam, mindent megcsináltam, ami eszembe jutott. Már jó ideje csak unatkozom. Pedig máskor semmire nincs időm, mégis jobb, mikor együtt csinálunk mindent. (főzés, takarítás, teregetés) Erre csak most döbbentem rá. :)
2011. márc. 27. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát egy nap nekem ehhez kevés lenne... :o)
2011. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Jajj, bárcsak az én 2 éves fiamat is elvinnék a nagyik!...

Nekem csak 2 nap után kezdene hiányozni.

2011. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez ilyen. :) Én is így voltam vele. Mikor először maradtam egyedül a lakásban én is csak néztem körbe, hogy mivel is kezdjek, szokatlan volt, hogy nem sertepertél a porontyom körülöttem. :D Nem is szeretek egyedül lenni. Mikor elkezdődött a bölcsi, délben megszokásból mentem volna megnézni, hogy nem-e ébredt fel a gyerkőc, mire rájöttem, hogy nem is alszik otthon!
2011. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
szia. megéretelek én is lreztem igy. nálunk olyan volt hogy mente, valahova és apa volt vele, de akkor is rá gondoltam szint egéz nap. imádom a l:)ánykámat.
2011. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én már 6 hósan is odaadtam a mamákhoz. Nyugodtan elvégeztem a munkám,és még fodrászhoz is volt időm elmenni. Kélt évesen pedig már éjszakára is ottmaradt néha. Ilyenkor a párommal csináltunk közös programit,mint "ifjú" korunkban.

Nagyszerűen feltöltődtünk így a következő hétköznapok előtt.

2011. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tudnék mit csiálni:-))))))
2011. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek. 2 éves kisfiam bölcsis már, én dolgozom. De nagyon hiányzik egész nap.
2011. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

enyém is 2 éves, és néha mi is átvisszük egy napra nagyikhoz, van teendő elég, de tud hiányozni.

bár azért a csend, és a nyugalom nagyon kellemes

2011. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van 6 éves a legidősebb. Minden hétvégén egyszer a két nagy a mamáknál alszik. Már az is fura, hogy csak 1 van itthon. :))))

De azért biztos tudnék értékelni 2-3 teljesen gyerekmentes és apukamentes napot. Néha rosszabb, mint a gyerekek. Most meg pláne, mert beteg. Taknyos, és a halálán van. :)))

2011. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát irigyellek, én még nem töltöttem 2-3 óránál többet távol 2 éves fiamtól, akkor is rohanva. Kezdek besokallni. Nagyszülők messze, nem aktivizálják magukat, nem jönnek, nem is vállalnák.

Egy nyugodt takarításnak örülnék!

2011. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!