Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedüllét vagy az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedüllét vagy az igények lejjebb adása?

Figyelt kérdés

Én próbáltam olyan lánnyal összejönni, aki nem volt annyira szép, de legalább rendes volt, azonban nem ment. Nem voltam vele boldog. Az eset után inkább egyedül vagyok, és nagy valószínűséggel így is maradok, mivel - szerintem - egy rossz kapcsolatnál az egyedüllét is jobb.


Ti melyiket választanátok/választjátok?


2011. okt. 3. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne adj lejjebb.
2011. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én már majdnem 3 éve az egyedüllét mellett tettem le a voksom, szintén ezen problémáim miatt.

de a helyzettel nem igazán tudok mit kezdeni, mert szeretnék már valakit magam mellé, úgyhogy valamit változtatni kéne a dolgokon :D


21L

2011. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség! Addig kell keresni amíg meg nem találod azt akivel boldog vagy! Nem hiszem, hogy a lány külseje miatt nem voltál boldog. Keresni kell, nem feladni és a remete életet választani!
2011. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedüllét, mint hogy lejjebb adj. Annyi ember él a világon, biztos van köztük olyan, aki illik hozzád, olyan kapcsolatban meg nem érdemes lenni, ahol nem vagy boldog. Viszont ne csak várj, hanem ha szeretnél valakit magad mellé, akkor randizgass! Legfeljebb nem jön össze.
2011. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
ne add lejjebb. az is lehet, hogy az a lány, aki végül életed nagy szerelme lesz, nagyon messze fog állni a mostani szépségideálodtól. de akkor azt meg fogod érezni :)
2011. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Az elmélet szép és jó, a világ viszont sokkal gonoszabb...

22-23 éves korodig lehet "tartani magadat". Addig reális, hogy nagy igényeid vannak és nem találod azt, aki megfelel neki - viszont kitartóan várod, keresed. Ha viszont addig egyedül vagy, utána már érdemes kicsit lejjebb adni az elvárásokból. Értem én, hogy nem kell akárkivel összejönni, de egy idő után már nincs sok értelme várni az igazit vagy keresni a tűt a szénakazalban.

Nem biztos, hogy egy ilyen kapcsolat rossz lesz. Nem kapsz meg mindent, amire vágysz, de legalább nem vagy egyedül. Olyan békés langyosvíz, de nem lehet minden tökéletes. Viszont nem kezdesz el mindenféle elméleteket gyártani, hogy túl igényes vagy meg hogy neked sosem lesz párod és talán így lesz esélyed megtalálni az igazit.

De ha kőkeménynek gondolod magadat és úgy érzed, neked csak a tökéletes kell, akkor könnyen meglehet, hogy mire rátalálsz, teljesen becsavarodsz az egyedülléttől. Na, azzal sem lesz jobb.

(végső esetben meg majd 30 éves korodban összejössz az első szembejövővel, mert addigra már végképp tele lesz a hócipőd az elvárásaiddal és csak annyi marad, hogy legyen valakid, az sem baj, ha nem szereted)

2011. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én próbáltam olyan lánnyal összejönni, aki nem volt annyira szép, "-->Kinek nem szép?Neked nem szép annyira?Mi neked a szép?Mindenki nem kell hogy vasalja a haját,fesse magát,divatos márkás göncökbe járjon,egy lány lehet csinos meg szép ezek nélkül is.Más szerint nem volt szép,és neked szép,akkor mit számít?Vagy ahogy megszereti az ember,úgy egyre szebbé válik.Vagy csak apróbb dolgok tetszenek,ahogy a szemét nézed,vagy a keze,vagy a haja,vagy bármi más.


"de legalább rendes volt, azonban nem ment. "Ez a mondat olyan lehangoló.Rendes volt...Ezt nem tudom mire vélni.Minek jártál vele,ha ő egyáltalán nem kell neked?


Szerintem te nem vagy tisztában azzal,hogy mi az a kapcsolat.Még túl fiatal vagy ehhez a dologhoz,leghosszabb kapcsolatod is max csak fél év lehetett kicsivel több esetleg....Ha így folytatod nem lesz jó vége.Ennyiből más sem jár majd veled,mert te valamiért nem felelsz meg.


Szerintem ne görcsölj rá ennyire,hanem hagyd hogy belopják magukat a szívedbe,és ne legyen ez a lejjeb adni feljebb adni,ez egy b.aromság!Egy ember vagy úgy kell neked ahogy van,vagy nem!Először ismerd meg,utána randizz vele,aztán ha jónak véled járj vele.Ha probléma akad beszéljétek meg,ne dobd el rögtön.

2011. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

válaszd a harmadik lehetőséget: feltornászod magad arra a szintre ahol azok a lányok vannak akik tetszenek!

erre még nem gondoltál?

2011. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az lehetséges.
2011. okt. 3. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nem lehetséges akkor már inkább a tajgetosz...
2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!