Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese, egyedüllét: tudtok...

Bolognese, egyedüllét: tudtok olyan módszereket, vagy praktikákat mondani, amivel a kutyám, ha nem vagyok otthon, nem érzi magát rosszul, egyedül, mivel igényli a társaségot?

Figyelt kérdés

Hallottam olyasmit is, hogy pl egy ruhát oda lehet neki adni, hogy érezze a szagot, stb.... ilyenekre lennék még kiváncsi.

13 hetes, és házban tartjuk.


2011. febr. 28. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, nem térsaság, hanem társaság!!! :)
2011. febr. 28. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be neki a rádiót vagy vedd fel a saját hangod és játszd le neki mikor nem vagytok otthon, a rádió sokaknál bevált:)
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ninna ♥ ***** válasza:
Én a TV-t szoktam bekapcsolva hagyni, általában vagy azt nézi a kutyám, vagy alszik :-) Sokat segít, az biztos, hogy ott hagyom neki bekapcsolva. De az én kutyámnak van KONG játéka is, az a jutalomfalattal tölthetős, nálunk az is bevált, sokkal tovább elvan egyedül a séták előtt is.
2011. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Képzeld Ninna, pont most nézegettem a Kong játékokat, és te milyet ajánlanál? mert rengeteget látok, és mindnek más a specialitása, stb..... :)))

2011. febr. 28. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A kölyköt fokozatosan kell az egyedülléthez szoktatni:

Előbb egy-két percre magára hagyva és fokozatosan növelve a távol töltött időt. Fontos,hogy nyugodtan,lemozgatva maradjon otthon és az újra-találkozások alkalmával akkor kezdményezzünk bármilyen kontaktust ha a kutyus teljesen nyugodt.

2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!