Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tanítom a lányomat...

Most tanítom a lányomat guggolva pisilni, de nem nagyon megy neki sokszor pisis lesz. Hogyan próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 19:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
neki vizszintesen vagy kicsit felfele és előre felé megy a pisi. kb 10-15v cm-t lő előre neki a végén is.
2011. márc. 27. 20:10
 2/16 A kérdező kommentje:
mennyire guggoljon le? mennyire tolja le a nacit? egyszer sajnos bele pottyant a pisibe. sokat utazunk ezért jó lenne ha menne neki.
2011. márc. 27. 20:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megfogom a lábát, és tartom. 3 éves lesz. A lábait jó magasra emelem,a ruhája a bokáján, és így nincs gond.
2011. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. A hat évesemnek sem megy még tökéletesen. A középsőm meg még a wc-ből is kipisil. Pont olyan irányban pisil, hogy az ülőke és a wc csésze közötti 1 cm-es résen kilő. Pont a nadrágjára. :D
2011. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ha a kötépső lányodnak előre megy a pisi még a pisilés végén is, próbálja meg állva a pisilést.
2011. márc. 28. 20:32
 6/16 A kérdező kommentje:
az eddigieket köszönöm. mennyire kellene mélyen leguggolni? a nacit meddig tolja le a nacit? jó lenne ha egyedül is menne neki, mert nem mindig tud neki valaki segíteni. ha nem megy guggolva pisiljen állva?
2011. márc. 30. 16:42
 7/16 anonim válasza:
21%
hát ha te szülő vagy, akkor elég szánalmas. ennyire nem tudod feltalálni magad-.-" rlőször írni tanulj meg ilyen barom kérdéseket meg ne tegyél fel.
2011. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én gyerekkoromban soha nem tudtam guggolva pisilni. Bár azért kisgyerekkel nem is nagyon kéne úgy utazgatni, hogy nincs civilizáció a környéken. :D
2011. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
lehet h tudatlan vagyok de miért is kellene neki guggolva pisilnie?? egyébként meg van uti bili
2012. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős a lányod, de az én 5 évesemnek sem megy. Mondjuk sokat nem gyakorolta, de nyilván van helyzet amikor ez vagy a bepisilés. Én mindig felemelem a lábainál fogva (pedig nem könnyű 20 kg)

Esetleg nyáron bugyiban gyakorolhatjátok, de szerintem nem katasztrófa ha kisgyerekként nem tudja.

2012. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!